Newsy

Pogoda na 11 listopada: mglisty poranek, pochmurno w ciągu dnia

Newsy


Synoptycy na środę zapowiadają duże zachmurzenie w całym kraju, w nocy i nad ranem mgły. Na termometrach od 7 stopni C w Suwałkach do 10 stopni C w Rzeszowie i we Wrocławiu.

Jak informuje IMGW, nad Europą dominował będzie rozległy wyż z głównym centrum nad zachodnią Rosją, jedynie Wyspy Brytyjskie znajdą się w zasięgu niżu znad Szkocji oraz związanego z nim układu frontów atmosferycznych. Polska będzie pod wpływem oddziaływania wspomnianego wyżu, w dość ciepłym powietrzu polarnym morskim.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1016 hPa i będzie spadać.

Pogoda na środę, 11 listopada 2020 r.

W środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na południu i północnym wschodzie kraju. Na terenach podgórskich powyżej 800 m n.p.m. bezchmurnie. Miejscami opady mżawki. Rano gdzieniegdzie mgły ograniczające widzialność do 100 m. Temperatura maksymalna od 5 st. C na północnym wschodzie do 9 st. C na zachodzie i południowym zachodzie, w miejscowościach podgórskich około 10 st. C. Wiatr przeważnie słaby, południowy i południowo-wschodni.

W nocy zachmurzenie duże z rozpogodzeniami w rejonach podgórskich, położonych powyżej 800 m n.p.m. Miejscami opady mżawki oraz mgły ograniczające widzialność do 200 m, lokalnie do 100 m. Temperatura minimalna od 1 st. C do 5 st. C, nad morzem do 6 st. C. W dolinach górskich od -3 st. C do 0 st. C, lokalnie -4 st. C. Wiatr słaby, południowy i południowo-wschodni.

Pogoda w Warszawie w środę, 11 listopada 2020 r.

W środę w Warszawie zachmurzenie całkowite. Możliwe opady mżawki. Temperatura maksymalna 7 st. C. Wiatr słaby, południowo-wschodni. W nocy zachmurzenie całkowite. Możliwe opady mżawki. Lokalnie silne zamglenia. Temperatura minimalna 5 st. C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i południowy.

Zobacz też:

Świetlica tylko dla dzieci medyków? Dyrektor placówki: "Szkoła może podjąć decyzję, której prawodawca nie przewidział"

Nowa szczepionka na koronawirusa w 90 proc. skuteczna. Pierwsze dostawy jeszcze w tym roku

"Bohaterka naszych czasów" w programie Doroty Szelągowskiej. Zobaczcie metamorfozę domu Uli

Źródło: PAP| x-news

Pozostałe wiadomości