Wtargnął do auta kobiety i odgryzł jej kawałek ucha. "Był bardzo pobudzony i agresywny"

Autor:
FC/
tam/tvn24,
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tvn24.pl
Policyjny kogut na dachu radiowozu

Mężczyzna wtargnął do stojącego przed przejściem dla pieszych samochodu i napadł na jego właścicielkę. 35-latek odgryzł siedzącej za kierownicą kobiecie kawałek ucha, a następnie ukradł jej pojazd. Został zatrzymany i trafił na obserwację do szpitala. Jak się czuje poszkodowana?

Poznań: Odgryzł kobiecie kawałek ucha i ukradł jej auto

Do zdarzenia doszło w piątek, 27 stycznia br. w nocy na poznańskim Dębcu. Jak czytamy na tvn24.pl, 35-letni obywatel Ukrainy wtargnął do przepuszczającego go na pasach auta i zaatakował siedzącą w środku kobietę.

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Mężczyzna był bardzo pobudzony i agresywny (...). Odgryzł jej kawałek ucha i ukradł pojazd - przekazała Marta Mróz z poznańskiej policji.

Napastnikowi nie udało się zbiec. Funkcjonariuszka przekazała, że został namierzony krótko po tym, jak po przejechaniu kilku ulic uderzył w znak drogowy i porzucił auto.

Poznań: Zaatakował kobietę. Wcześniej uszkodził kilka pojazdów

Zaatakowana przed przejściem dla pieszych kobieta została opatrzona przez służby medyczne. Mimo obrażeń mogła wrócić do domu. Z kolei napastnika skierowano na szpitalną obserwację. Funkcjonariuszom policji udało się ustalić, że mężczyzna uszkodził kilka innych pojazdów.

- 35-latek obecnie przebywa w szpitalu ze względu na jego irracjonalne zachowanie. Jego przesłuchanie jest na razie niemożliwe ze względu na jego stan. Czekamy na decyzję lekarzy, kiedy będziemy mogli przeprowadzić z jego udziałem dalsze czynności - poinformowała Marta Mróz.

Więcej na ten temat na tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:FC/ tam/tvn24, Magdalena Brzezińska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Patryk_Kosmider/Getty Images