Newsy

Mężczyzna próbował porwać dziecko. Policja zorganizowała obławę

Newsy

Fot. Mustang_79 / Getty Images

Policja na Pomorzu zorganizowała poszukiwania mężczyzny, który został podejrzany o próbę porwania kilkunastoletniego dziecka. Nieoficjalnie ścigany skrzywdził inną kobietę. W obławie bierze udział grupa kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Próba porwania dziecka na Pomorzu

Podejrzany ma od 30 do 35 lat. Mężczyzna miał próbować porwać kilkunastoletnie dziecko w miejscowości Trutnowy w gminie Cedry Wielkie. Teren poszukiwań obejmuje trzy powiaty: nowodworski, tczewski i gdański . Jak podał portal rmf24.pl, policjantom udało się już wstępnie ustalić, gdzie przebywa podejrzany. Obecnie funkcjonariusze wyposażeni w długą broń wnikliwie przeszukują ten obszar. Lokalne medium Żuławy TV informuje o okolicach Wisły Wisłą Kiezmarka.

Trwa obława poszukiwacza

Poszukiwania domniemanego porywacza są na bieżąco relacjonowane przez lokalne media. Na nagraniu udostępnionym przez Telewizję Regionalną Żuławy TV widzimy, że nocna obława odbywa się ze wsparciem policyjnego śmigłowca .

Według serwisu nadmorski24.pl, poszukiwany mężczyzna ma krótkie, ciemne włosy, jest ubrany w spodnie typu moro, a lewą rękę ma zabandażowaną. Poruszał się niebieskim oplem.

Zobacz też: Rebel Wilson wyznała, że została porwana i grożono jej bronią

Zobacz wideo:

34-latek porwał byłą dziewczynę. Grozi mu 5 lat więzienia

Polska ambasada w Izraelu odradza podróż do Strefy Gazy. To reakcja na ataki rakietowe i eskalację konfliktu

Mieszkańcy Indii szukają sposobu na koronawirusa. Wierzą, że pomogą im... krowie odchody

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości