Newsy

Poruszająca historia i najbardziej luksusowe miejsce w "One Night Squad". Przed uczestnikami poważne wyzwanie

Newsy

Aktualizacja:
TVN7 / Player

W kolejnym odcinku "One Night Squad" na uczestników czekały luksusy, których nie mieli jeszcze okazji doświadczyć na Zanzibarze. Z kolei grupa nocująca na plaży odkryła zupełnie inne oblicze wyspy - dalekie od idyllicznej wakacyjnej destynacji.

"One Night Squad" 7. odcinek. Co się działo?

Ata i Michał trafili do najbardziej luksusowego miejsca, w jakim byli podczas trwania programu. Para spróbowała rozwikłać zagadkę kluczy, które za każdym razem czekają na zwycięzców. Po kolacji, na imprezie z tradycyjnymi tańcami, Michał zerwał się i dołączył do tancerzy. Jego ruchy biodrami zrobiły wielkie wrażenie na Acie.

Reszta uczestników spała na plaży, pod gwiazdami. Hadżi, którego nasi bohaterowie poznali przy okazji poprzedniego zadania, spędził wieczór w obozie przegranych. Opowiedział im o swojej traumatycznej przeszłości, o tym, jak postępuje jego choroba, która powoduje, że traci on wzrok z każdym kolejnym dniem. Wrócił wspomnieniami do przeszłości i wyznał, że nauczyciele, widząc, że nie radzi sobie z nauką, stosowali wobec niego przemoc.

- Robili to, kiedy nie potrafiłem napisać słowa, o które prosili - wyznał Hadżi. - Nie wiem, jak jest za granicą, ale w naszym kraju bicie to norma. Jeśli nauczyciel wchodzi do klasy i nie piszesz w zeszycie, to cię bije. Kiedy doświadczałem bicia bez przerwy, to przestałem uczęszczać do szkoły - zwierzył się uczestnikom podczas noclegu na plaży.

"One Night Squad" trudne wyzwanie w 7. odcinku

Zanim uczestnicy przystąpili do kolejnego wyzwania, musieli się zmierzyć z wyboistą i skalistą drogą. Na brzegu czekały na nich jachty. Jednak nie był to luksusowy rejs, podczas którego mogli wypoczywać i sączyć drinki. Wzięli udział w regatach. Podzieleni na dwie drużyny musieli stanąć do wyścigu, którego celem była eko wyspa, otoczona przepiękną rafą koralową. Czy potrafili się dogadać? Który team najlepiej współpracował? No i najważniejsze pytanie - która drużyna dopłynęła pierwsza do brzegu?

"One Night Squad" - gdzie oglądać?

Co tydzień na platformie Player.pl udostępniane są dwa premierowe odcinki serii. Program można również zobaczyć na antenie TVN7.

Zobacz wideo: Bogusia Brzezińska i Simon Price. Miłość z Zanzibaru

Zobacz też:

Polska WAG leci z dziećmi kibicować naszej drużynie. Jak wygląda jej życie z piłkarzem?

Lizbona otoczona kordonem sanitarnym. Wzrost zakażeń COVID-19 doprowadził do zamknięcia miasta

Justyna z "Hotelu Paradise 3" walczy z hejtem po programie. "Nie spodziewałam się, że będę wyglądać tak źle w kamerze"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości