Mateusz Murański nie żyje. Aktor i gwiazdor freak fightów miał zaledwie 29 lat

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Telemagazyn.pl / onet.pl / o2.pl

Zmarł aktor, osobowość telewizyjna, gwiazda freak fightów oraz Fame MMA Mateusz Murański. Zagrał między innymi w nominowanym do Oscara filmie "IO" Jerzego Skolimowskiego. Mężczyzna miał zaledwie 29 lat. Informację o jego odejściu potwierdzono w gdańskiej prokuraturze. - Wielka tragedia, bo zawsze, gdy odchodzi tak młody człowiek, to jest wielka tragedia - powiedział w wywiadzie pięściarz Marcin Najman.

Nie żyje Mateusz Murański

Informację o śmierci Mateusza Murańskiego potwierdziła prokurator Grażyna Wawryniuk w rozmowie z portalem "Telemagazyn".

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Policję zawiadomił członek rodziny, który nie mógł skontaktować się z Mateuszem Murańskim. W mieszkaniu Murańskiego odkryto jego zwłoki. Podczas oględzin, z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich  - tłumaczyła. Mężczyzna zmarł w wieku 29 lat.

W wywiadzie z portalem o2.pl polski pięściarz i były zawodnik Fame MMA Marcin Nejman przyznał, że śmierć Mateusza była dla niego wielkim zaskoczeniem. - Wielka tragedia, bo zawsze, gdy odchodzi tak młody człowiek, to jest wielka tragedia. Nie znam okoliczności tego, co się wydarzyło, natomiast dziś to jest nieważne. Na pewno nie tak miało się jego życie potoczyć – powiedział.

Kim był Mateusz Murański?

Mateusz Murański zdobył popularność za sprawą roli w serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Ostatnio zagrał w nominowanym do Oscara filmie "IO" Jerzego Skolimowskiego. W swojej karierze ograniczył jednak aktorstwo na rzecz walk freak fightowych, tym Fame MMA. Mężczyzna stoczył pojedynek m.in. z Arkadiuszem Tańculą, Pawłem "Scarface" Bombą czy Alanem Kwiecińskim.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Telemagazyn.pl / onet.pl / o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/3D_generator

Pozostałe wiadomości