Newsy

"Hotel Paradise 2". Niespodziewane oświadczyny w programie! Kim jest wybranka Roberta?

Newsy

Dzień Dobry TVN

"Hotel Paradise" to show, w którym nie brakuje emocji i chwil zaskoczenia. W ostatnim odcinku przekonali się o tym nie tylko widzowie, ale także mieszkańcy willi. Robert poprosił jedną z uczestniczek o rękę. Kim jest jego wybranka?

"Hotel Paradise 2" - Oświadczyny w programie

Jeszcze w sierpniu ruszył drugi sezon "Hotel Paradise", a widzowie poznali nowy skład mieszkańców willi. Zwroty akcji, konflikty, sensacje, to elementy, które bez wątpienia pojawiają się w każdym z odcinków. W tym tygodniu do rajskiej willi wprowadziła się nowa mieszkanka. Jest nią rudowłosa Hania Balwierczak, która już w pierwszych dniach zdążyła posprzeczać się z dwiema koleżankami z programu. W środowy wieczór emocji widzom dostarczył także Robert. Uczestnik podczas wspólnej kolacji postanowił wyznać swoje uczucia. W pewnym momencie Robert Kapica, wstał od stołu i zaprosił do siebie Magdę Jankowską, która jest obecnie jego programową partnerką. Mężczyzna łamiącym głosem przyznał, że bardzo się krępuje, ale musi powiedzieć to na głos.

Bardzo się krępuję, jest to dla mnie sytuacja bardzo ciężka. Ale… Madziu, czy wyjdziesz za mnie?

– powiedział, przyklękając przed dziewczyną.

Na pytanie Magdy, czy jest pewny, uczestnik odpowiedział nie. Mimo wszystko dziewczyna przyjęła oświadczyny i namówiła pozostałych mieszkańców do gorących braw.

Słaby żart uczestników

Zdziwieni mieszkańcy luksusowej willi zaczęli bić brawo. Jak się później okazało, cała sytuacja była żartem Roberta i Magdy. Niestety specyficzne poczucie humoru nie rozbawiło uczestników. Dziewczyna zdradziła jednak, że jeśli sytuacja wydarzyłaby się naprawdę, przemyślałaby tę propozycję.

Jakby to nie były żarty, to bym się zastanowiła

– przyznała rozanielona.

Zobacz także:

Odpicowane mieszkanie i wnętrzarska tęcza. "Wszystkie kolory są fajne i trzeba z nich korzystać"

Grzyb zamienia mrówki w zombie. "Horrory się dzieją w ściółce leśnej". Zobacz zdjęcie

Domowa pielęgnacja rzęs i brwi. Przepis na maseczkę, dzięki której twoje spojrzenie będzie zniewalające

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości