Newsy

Lech Wałęsa i Ola Żebrowska u Kuby Wojewódzkiego. "Historyczny odcinek mojego programu"

Newsy

Już we wtorek 11 maja na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą były prezydent Lech Wałęsa oraz Aleksandra Żebrowska - żona jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Prowadzący show nie ukrywa, że zapowiada się wyjątkowy odcinek.

"Kuba Wojewódzki" – goście we wtorek 11 maja 2021r.

Fani programu co tydzień z niecierpliwością czekają na informację, kto tym razem zasiądzie na legendarnych kanapach. Czas zdradzić tę tajemnicę, bo w tym tygodniu goście są naprawdę wyjątkowi. Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu Olę Żebrowską i byłego prezydenta Lecha Wałęsę.

We #wtorek u mnie #legenda @presidentwalesa jakiego nie znacie? Ile miał dziewczyn przed Panią Danutą. Czy miał kiedykolwiek idola. Jak się baluje z @eltonjohn i czy ma jakiś pomysł na Polskę

- zapowiada Kuba na Instagramie. Fani programu nie mogą doczekać się już emisji.

"Widziałam to zdjęcie na fb Pana Prezydenta i po cichu liczyłam, że to zapowiedź wtorkowego odcinka. Gratuluję i odliczam dni do wtorku!" - czytamy w komentarzach

Lech Wałęsa i Ola Żebrowska u Kuby Wojewódzkiego

Ola Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, zasłynęła niedawno w sieci sprytnym sposobem na zakładanie bielizny. Pod postem, który był odpowiedzią na hejt, znalazło się wiele pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy gratulowali jej dystansu do siebie i sprawności fizycznej, bo sposób Oli, mimo, że zjawiskowy, nieco jej wymaga.

Prezydenta Lecha Wałęsy nie trzeba nikomu przedstawiać. Według zapowiedzi Kuby rozmawiać będą nie tylko o polityce, ale także o życiu prywatnym legendy Solidarności. O czym jeszcze? Tego dowiemy się w najbliższy wtorek.

"Kuba Wojewódzki" – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl.

W serwisie Player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości