Porady stylistki

Zaskakująca metamorfoza pod okiem specjalistów. Agata jest nie do poznania!

Porady stylistki

Aktualizacja:

Każda kobieta jest piękna, nie każda jednak umie to piękno z siebie wydobyć. Wiedzą o tym makijażystka Marta Gąska, stylista fryzur Dawid Krynicki oraz stylistka Sylwia Antoszkiewicz, którzy w cyklu "Raz, dwa, trzy - piękna Ty" tym razem pomogli odmienić wygląd Agaty Zając.

Makijaż od podstaw

Chyba każdej kobiecie zdarzyło się kupić kosmetyk, o którego istnieniu potem zapomniała. Również bohaterka "Raz, dwa, trzy - piękna Ty" traktowała nowe produkty jako swego rodzaju "trofea zakupowe". Mimo posiadania przez nią sporej ilości podkładów, pudrów czy szminek, które - jak podkreślała Marta Gąska - są naprawdę świetne, Agata ich nie używała.

Makijaż to chyba jest ostatnia rzecz, którą robię. Tak naprawdę zdarza mi się malować tylko na jakieś imprezy rodzinne. (...) Fajnie się poczułam, bo ktoś docenił, że mam fajne kosmetyki, natomiast wstyd mi, że ich w ogóle nie używam

- wyznała w Dzień Dobry TVN.

Marta w ramach cyklu pokazała bohaterce, jak je stosować, by podkreślić swoją urodę. Zdradziła jej, że do niebieskich oczu pasują brązy na powiekach i zdecydowanie odradziła stosowanie szarości.

Trafiona zmiana fryzury

Okazało się, że Agata jest posiadaczką niezwykle gęstych włosów, ale sen z powiek spędzał jej wybór koloru.

Próbuję, eksperymentuję i szukam czegoś, co mnie w końcu zaskoczy i zacznę się w tym dobrze czuć

- wyznała, po czym pozwoliła Dawidowi Krynickiemu na całkowitą ingerencję we fryzurę.

Idealna fryzura dla każdej kobiety jest jak biżuteria. Dodaje wdzięku, klasy, szyku i seksapilu

- powiedział Dawid, a następnie zdecydował się na radykalną, lecz niezwykle trafną zmianę.

Nowy styl bohaterki "Raz, dwa, trzy - piękna Ty"

Choć na co dzień Agata zajmuje się garderobą swoich dzieci i samodzielnie szyje im ubrania, sama dotychczas nie potrafiła o siebie zadbać. Wcześniej wybierała zachowawcze zestawy ze względu na pracę w banku, potem natomiast nie potrafiła odnaleźć swojego stylu i wybierała po prostu to, co wygodne.

Nie do końca umiem znaleźć sobie ubrania, które pozwolą mi na to, żebym ładnie w nich wyglądała. Żebym czuła się w nich swobodnie, a przede wszystkim żeby one były wygodne i eleganckie

- zdradziła Sylwii Antoszkiewicz.

Coach stylu po przejrzeniu szafy bohaterki stwierdziła, że ta ma dobry gust, lecz nie potrafi dobierać odpowiednich fasonów do swojej sylwetki - klasycznego jabłka.

Musimy zwracać uwagę na newralgiczne miejsce, którym jest Twój brzuszek. Natomiast na pewno możemy sprawić, żeby sylwetka wyglądała bardziej proporcjonalnie i delikatniej

- powiedziała stylistka, po czym doradziła Agacie, aby częściej odsłaniała nogi, ramiona oraz dekolt.

Jej metamorfoza robi wrażenie!

"Raz, dwa, trzy – piękna Ty" – Agata:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości