metamorfozy

    metamorfozy

    Pani Żaneta Stasikowska pięć lat temu, kiedy została mamą, postanowiła postawić na całkowity luz w ubiorze. Niestety, tak jak dla większości kobiet, oznaczało to dla niej wskoczenie, w co prawda wygodny, ale równocześnie mało stylowy dres. W "Stylowej Odnowie" stylistka Alicja Napiórkowska pokazała jej, że wygodne ubranie wcale nie musi być ubraniem pozbawionym elegancji. Zobacz, co zaproponowała pani dyrektor poznańskiego przedszkola.

    Zęby Mariusza Zasady były w fatalnym stanie. Przysparzało mu to wielu problemów w życiu. Za namową żony postanowił to w końcu zmienić i zdecydował się na wykonanie zabiegu All On 4. Metamorfoza po wizycie w gabinecie stomatologicznym jest spektakularna. Pan Mariusz ma teraz naprawdę piękny uśmiech...

    Elżbieta Dawydzik ma 47 lat i mieszka w Żorach. Jest mamą dwóch dorosłych synów i 9-letniej córki. Zgłosiła się do Dzień Dobry TVN po to, by lepiej się poczuć. Ta metamorfoza była dla niej bardzo ważna. Pani Ela chciała powiększyć swoje usta. Doktor Marcin Ambroziak zaproponował jej także ujędrnienie skóry, usunięcie boczków i konsultację stomatologiczną. Zobaczcie efekty metamorfozy Pani Eli. Podoba się Wam?

    Czy wygląd kobiety zmienia się wraz z jej osobowością? Czy kiedy płeć piękna chce zmienić swój wizerunek, zmienia także swoje życie? O kobiecych metamorfozach w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Katarzyną Figurą i psycholog Tatianą Ostaszewską-Mosak.