Porady stylistki

  Porady stylistki

  Buty na wiosnę to ważny element stylizacji. Mogą one nawet grać pierwsze skrzypce i odmienić look, gdy są odpowiednio wyraziste. A jakie modele najlepiej wybrać w tym sezonie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka, Marta Pożarlik.

  Wraz z początkiem wiosny warto odświeżyć swoją szafę i urozmaicić ją jasnymi kolorami. Dobrym pomysłem są wówczas białe spodnie, które pasują do wielu stylizacji. Jak je nosić? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka i projektantka mody, Paulina Mikulska.

  Kiedy wiosną budzi się natura, w ludziach pojawia się także tęsknota za kolorami. Między innymi z tego powodu trendy modowe w tym sezonie będą niezwykle bogate i barwne. A jakie odcienie będą najmodniejsze? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka, Ewelina Rydzyńska.

  Wiosna zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym warto pomyśleć o porządkach w szafie i pozostawieniu w niej tych elementów garderoby, które nie wyjdą z mody. A jakie trendy będą rządzić w nadchodzącym sezonie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka, Marta Pożarlik.

  Marynarka już dawno nie funkcjonuje w modzie wyłącznie jako element garnituru. Świetnie pasuje także do jeansów, spodni typu chino, a nawet – w wydaniu bardziej eksperymentalnym – do szortów. Współczesny dżentelmen nie może obejść się bez zestawu męskich marynarek w szafie.

  Długość wkładki powinien znać każdy, kto miewa problemy ze znalezieniem dobrych butów. Zbyt ciasne lub zbyt wąskie, za małe lub za duże… Trudności pojawiają się szczególnie podczas zakupów przez internet, kiedy nie możemy przymierzyć butów na żywo. Okazuje się jednak, że dzięki odpowiednim pomiarom nawet przy zakupach online możemy dobrać rozmiar idealny dla siebie.

  Złoty blond to kolor, który zdominował salony (również te fryzjerskie). Jest na topie już od kilku dobrych sezonów i nie zapowiada się na szybkie zejście ze sceny tego modnego koloru. Panie uwielbiają go za szeroki wybór tonów i refleksów oraz za niezwykły blask, który nadaje naszej skórze. Jakie typy urody najlepiej prezentują się w tym odcieniu?

  Zima nie odpuszcza. Niskie temperatury jeszcze mają do nas wrócić, a my myślimy tylko, o tym, co na siebie włożyć, by nie było nam zimno. Jednym z najbardziej praktycznych i komfortowych sposobów komponowania stylizacji jest ubieranie się na cebulkę. Jak robić to modnie? O tym opowiedziała nam Paulina Mikulska, stylistka i projektantka.