Porady stylistki

  Porady stylistki

  Dziennikarka Anna Puślecka i stylista Tomasz Jacyków przedstawili najciekawsze stylizacje ślubne nadesłane w ubiegłym tygodniu na skrzynkę modapolska@tvn.pl Jak oceniacie ich wybór?

  Tomasz Jacyków i Anna Puślecką ocenili w Dzień Dobry TVN nadesłane przez naszych widzów, w minionym tygodniu na skrzynkę modapolska@tvn.pl, zdjęcia. - Cieszy nas fakt, ze coraz więcej zgłoszeń nadsyłanych jest również spoza Polski, widać nasza akcja przybrała już wymiar międzynarodowy - mówi Anna Puślecka.

  Namawiamy Was do głosowania i oceniania zdjęć na naszej stronie internetowej Chcemy zobaczyć, jak oceniacie styl Polaków i czy zgadzacie się z wyborem Ani i Tomka. Poniżej zamieszczamy galerię 10 zdjęć wybranych w tym tygodniu przez Anię i Tomka.

  Namawiamy Was do głosowania i oceniania zdjęć na naszej stronie internetowej Chcemy zobaczyć, jak Wy oceniacie styl Polaków i czy zgadzacie się z wyborem Ani i Tomka. Poniżej zamieszczamy galerię 10 zdjęć wybranych w tym tygodniu przez Anię i Tomka. Zagłosujcie na najciekawszy, Waszym zdaniem, ubiór. Kto z nich jest najlepiej ubrany?

  Tomasz i Anna zaprezentowali dziś najciekawsze karnawałowe stylizacje. Wybrali je spośród nadesłanych zdjęć. Styl vintege nadal jest na czasie - przyznaje Tomek Jacyków. Szyku dodają stare tkaniny i dodatki. Najlepiej wzorować się na gwiazdach. Nie trzeba wydawać fortuny. Można znaleźć wymarzony, karnawałowy strój w sklepie z używaną odzieżą.

  Dziś znów mamy okazję obejrzeć najciekawsze stylizacje tygodnia. Tomasz Jacyków i Anna Puślecka spośród nadesłanych zdjęć wybrali najlepszą stylizację. Zobaczmy, czym inspirowały się panie tworząc swoje kreacje.

  Tomasz Jacyków i Anna Puślecką ocenili w Dzień Dobry TVN nadesłane przez naszych widzów, w minionym tygodniu - na skrzynkę modapolska@tvn.pl - zdjęcia. Tomasz i Anna spotkali się w Sosnowcu z Katarzyną Nowomiejską, która wygrała stylizację miesiąca "Mody polskiej".

  Tym razem odcinek Mody Polskiej nadawaliśmy z Rzeszowa. Ania i Tomek ocenili styl trzech rzeszowianek, które przyszły na rzeszowski rynek. Oprócz tego, jak zwykle, wybraliśmy najlepsze stylizacje nadesłane mailem do redakcji. Andrzejki za pasem, dlatego do tego odcinka Ania i Tomek wybrali zdjęcia ze stylizacjami na wieczorne wyjścia i spotkania z przyjaciółmi.