Ten element garderoby każdy ma w szafie. "Wygląda zawsze dobrze"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Koszula - must have w każdej szafie
Koszula - must have w każdej szafie
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
Modnie i wygodnie w podróży
Modnie i wygodnie w podróży
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Ponadczasowa, elegancka i uniwersalna. Koszula do ten element garderoby, który będzie nam pasował niezależnie od sylwetki. Stylistka Marta Pożarlik pokazała w Dzień Dobry TVN, jak stworzyć stylowy strój, który sprawdzi się na każdą okazję.

Z czym nosić koszulę?

Koszula to ten element szafy, który zwykle kojarzy się z oficjalnymi okazjami. Marta Pożarlik przekonuje, że można je nosić nie tylko w sytuacjach biznesowych, ale również w nieformalnych. W tym sezonie najmodniejsze są te w intensywnych, odważnych kolorach, które swobodnie możemy zestawić z klasycznymi jeansami, zwiewną spódnicą czy letnią sukienką. Koszula sprawdzi się zarówno w wersji tradycyjnej, jak i jako narzutka na krótszy top. Modelki zaprezentowały też wersję specjalnie pogniecionej koszuli wiązanej w talii oraz włożonej delikatnie w spodnie z wysokim stanem.

- Zmienia się na przykład tylko tkanina, struktura różnych rzeczy, które zakładamy, ale jedną koszulę możemy nosić na kilka różnych sposobów przez cały rok, więc to jest rzecz stała w naszej szafie - przekonywała stylistka.

Gdzie nosić koszulę?

Obecnie w sklepach mamy do wyboru wiele koszul, nie tylko tych klasycznych. Jaskrawe tkaniny, wzory, różnorodne fasony, bufiaste rękawy, czy ozdobne cekiny. Każda wielbicielka mody znajdzie coś dla siebie. Jak przekonuje Marta Pożarlik, koszulę możemy zestawić ze spódnicą, sukienką czy plażowymi kostiumami. Według stylistki warto postawić na oversize, a nawet - podebrać ubranie od naszego partnera. Gdyby stylistka miała wybrać tylko jedną, ponadczasową wersję tej części garderoby, wskazałaby na tę w odcieniach bieli.

- Więc ta koszula może być też takim naszym odzieniem wierzchnim, który na siebie po prostu narzucimy. [...] Biała koszula jest taką rzeczą, która będzie wyglądała zawsze dobrze - podsumowała Marta Pożarlik.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości