Horoskop

Horoskop na środę. Do niektórych uśmiechnie się szczodra Fortuna

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Znaki zodiaku
sarayut Thaneerat / Getty ImagesHoroskop na środę, 4 maja 2020.

Jaki jest horoskop dzienny na środę 4 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, a Księżyc w znaku Bliźniąt. Z łatwością dostosujemy się do okoliczności, które przyniesie dzień. Będziemy elastyczni, szybcy i dobrze zgrani z innymi.

Dzisiaj na niebie utworzą się dwa optymistyczne, dobroczynne sekstyle. Jeden pomiędzy Jowiszem a Plutonem, drugi pomiędzy Marsem a Uranem. Po długim weekendzie wrócimy wypoczęci, pełni pozytywnej energii i kreatywnych pomysłów. Można nawet powiedzieć, że nieco stęsknimy się za pracą i obowiązkami.

Horoskop dzienny na środę 4 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran

Czeka Cię dzień pełen ożywionych rozmów zawodowych i ekscytujących planów na przyszłość. Sekstyl Marsa i Urana doładuje Ci baterie i poczujesz, że warto się starać o dobre wyniki. Dzisiaj ktoś mile Cię zaskoczy swoim zdaniem na Twój temat.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny Byk

Nie zwolnisz tempa. Wszystko będzie szło gładko, tak jakby na zamówienie. W kwestiach zawodowych trzymaj rękę na pulsie, ponieważ trzeba szybko zareagować, aby wykorzystać nadarzającą się okazję. Kogoś może nie być, ktoś może nie dojechać, a Ty wskoczysz na korzystną pozycję.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Trzeba będzie się zebrać w sobie i pokonać rozleniwienie ostatnich dni. Środa wymaga od Ciebie pracy na najwyższych obrotach. Od rana natłok spraw wrzuci Cię na głęboką wodę. Oczywiście sobie poradzisz, ale nie licz na spokojne picie kawki ze znajomymi, bo nie będzie na to czasu.

Horoskop dzienny Rak

Dzisiaj czeka Cię prawdziwa ulga na kilku poziomach. Okaże się, że wiele kłopotów zniknęło z Twojego horyzontu. Ktoś wziął na siebie rozwiązanie problemu, który Cię trapił. W kwestiach zdrowia i kondycji fizycznej również możesz liczyć na poprawę.

Horoskop dzienny Lew

Twoje myśli będą dzisiaj zaprzątać jakieś kłopoty ze współpracownikami bądź sąsiadami. Uważaj, ponieważ ktoś pod pozorami dobrych rad będzie chciał osiągnąć jakiś swój, ukryty cel, którego jeszcze nie znasz. Nie daj się nabrać na fałszywą życzliwość, a rozgryziesz cudze zamiary.

Horoskop dzienny Panna

W Twoich sprawach formalnych, zawodowych i finansowych pojawią się jakieś dobre sygnały. Po długim przestoju nowa energia i nowe korzyści będą działać na Ciebie ożywczo. Gorzej, jeśli chodzi o realizowanie wspólnych planów partnerskich, tutaj nadal bez przełomu.

Horoskop dzienny Waga

Ktoś, kto zadeklaruje Ci pomoc, uczyni więcej szkody niż pożytku. Nie ulegaj starym nawykom i nie toleruj bałaganu, który siłą wprowadzony zostanie w Twój plan dnia. Zamiast gubić się w uprzejmościach, musisz wykazać się siłą charakteru i zaprotestować tam, gdzie trzeba.

Horoskop dzienny Skorpion

Sekstyl Jowisza i Twojego patrona, czyli Plutona, poczęstuje Cię życzliwością Losu i doskonałymi perspektywami rozwoju. Usłyszysz o prawie do awansu, wcześniejszych profitach lub pomnożenia sobie kwoty w portfelu. Coś, co było odległą perspektywą, zacznie coraz szybciej wkraczać w Twoje życie.

Horoskop dzienny Strzelec

Ponowna aktywność Jowisza sprawi, że uśmiechnie się do Ciebie sama szczodra Fortuna. Bogini pomyślności chce Cię poczęstować jakimiś gratisami i bonusami. Nie będziesz tracić czasu, ale szybko odnajdziesz się w korzystnych okolicznościach. Warto zagrać w gry liczbowe.

Horoskop dzienny Koziorożec

W tradycyjnej skrzynce na listy będzie czekać ważny dokument, a w elektronicznej jakiś e-mail, na który od dawna czekasz. Dzień upłynie pod znakiem wymiany informacji i wysyłania istotnych deklaracji. Możesz spodziewać się dobrych efektów Twoich działań.

Horoskop dzienny Wodnik

Pozytywny wpływ Marsa na Twojego patrona, czyli Urana, postawi Cię na nogi. Dzisiaj możesz pozyskać coś wartościowego, a przynajmniej jakieś bardzo dobrze rokujące obietnice. Dzień zachęca Cię do inwestycji zarówno emocjonalnych, jak i finansowych.

Horoskop dzienny Ryby

Dzisiaj będziesz działać tak, aby było Ci komfortowo i wygodnie. Z niechęcią spojrzysz na zaproszenia do aktywności czy wysiłku fizycznego. Pokusisz się o jakiś luksus bądź postanowisz przedłużyć sobie wypoczynek. Nie obwiniaj się za to, przecież należy Ci się.

Koniunkcja Księżyca ze Słońcem – Nowy Księżyc

Nowy Księżyc w horoskopie urodzeniowym świadczy o nadejściu nowego. To bardzo kobiecy aspekt, przez co jest przychylny w horoskopach kobiet. U mężczyzn może zwiastować nieprzychylne czynniki. Jak zaobserwował słynny rosyjski astrolog, w tym ustawieniu najczęściej zdarzają się wylewy, zawały i ataki epilepsji. W związku z tym mężczyźni z takim ustawieniem powinni regularnie się badać.  

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat / Getty Images

Pozostałe wiadomości