Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Udane rozpoczęcie nowego roku

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Znaki zodiaku

Słońce przebywa w znaku Koziorożca, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Nowy Rok powitamy w doskonałych humorach i nawet zbytnia ilość wypitych dzień wcześniej procentów, nie będzie aż tak bardzo doskwierać.

Na niebie dwa korzystne i nastrajające optymizmem trygony. Pierwszy to układ pomiędzy Merkurym i Ceres, który pomoże łatwo i bezpiecznie dostać się do domu z imprezy, a drugi to Słońce w trygonie z Uranem, który zainspiruje do tworzenia nowych planów i celów na Nowy Rok 2022. Pierwszy dzień świeżego roku powinien być całkiem udany i pozytywny.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 stycznia 2022 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj światło dzienne mogą ujrzeć sprawy, które miałeś już za domknięte w tamtym roku. Odezwać się mogą niespodziewanie z życzeniami dawni wielbiciele bądź znajomi. Kolejny raz może dojść do sprzeczki z bliską Ci osobą. To Nowy Rok, więcej wyrozumiałości.

Horoskop dzienny - Byk

Będziesz dzisiaj pod szczególną opieką planetarną. Możesz spodziewać się bardzo miłych słów i różnego rodzaju przyjemności. Wpadniesz w czyjeś uściski. Ktoś niespodziewanie postara Ci się zrobić doskonale odebraną wizytę z prezentami.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Układ na niebie będzie dla Ciebie przyjemny. Trygon Merkurego i Ceres podziała jak balsam po wczorajszych wyskokach. Dzisiaj będziesz stawiał na odpoczynek w domowych pieleszach i wyjdzie Ci to doskonale. Odpoczniesz, nabierzesz sił.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą udany, konstruktywny początek Nowego Roku, a co za tym idzie dobra prognoza na całe dwanaście miesięcy. Przestaniesz oglądać się za siebie. Z optymizmem i radością wyjrzysz w to, co niesie Ci 2022 rok. Bliscy Cię dzisiaj nie zawiodą.

Horoskop dzienny - Lew

Coś będzie Cię dzisiaj uwierać, coś będzie podskórnie Cię męczyć. Być może to jakieś niewyspanie, ale równie dobrze ktoś wczoraj nadepnął Ci an odcisk i źle czujesz się z tym, że się nie odgryzłeś. Nie myśl już o tym, przyjdzie okazja i powiesz, co o tym myślisz.

Horoskop dzienny - Panna

Nie przejmuj się dzisiaj nieposprzątanym stołem czy też jakimś bałaganem wokół. Możesz dać sobie taryfę ulgową. To niewskazane robić zbyt szybko porządki w Nowy Rok. Dzisiaj będziesz mieć doskonały kontakt z bliskimi Ci osobami, będziesz w dobrym nastroju, po południu wpadną znajomi.

Horoskop dzienny - Waga

Twoje uczucia będą w tym dniu dość sprzeczne. Z jednej strony cieszysz się z udanej zabawy, z drugiej strony boisz się o coś zapytać, albo coś wyjaśnić. Zostaw te domysły na boku, nie przejmuj się swoimi podejrzeniami, ponieważ w większości są to Twoje błędne interpretacje.

Horoskop dzienny - Skorpion

To będzie bardzo udany dzień. Niebo roztacza nad Tobą ochronny parasol. Chociaż to dopiero pierwszy dzień Nowego Roku, już możesz spodziewać się zapowiedzi doskonałych umów i nowych interesów. Ktoś wyśle Ci wiadomość, która bardzo Cię podbuduje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzień zapowiada jakieś gwałtowne zmiany i dość burzliwe emocje. Możesz czuć się do czegoś przymuszany lub nagabywany. Nie będziesz chciał się na coś zgodzić, ale nie będzie wyjścia, ktoś postawi na swoim, co może lekko popsuć Ci humor na resztę dnia. Spokojnie, wszystko się wyjaśni na korzyść.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przed Tobą dzień gorących uczuć, czułych wyznań i dobrych chwil, jeśli chodzi o partnerstwo i rodzinę. Możesz wybrać się na dłuższy spacer na świeżym powietrzu, co doskonale Ci zrobi. Uważaj jedynie na kolana i stopy, ponieważ możesz mieć jakieś urazy bądź otarcia po wczorajszych tańcach.

Horoskop dzienny - Wodnik

W tym dniu Słońce znajduje się w trygonie z Twoim opiekunem, czyli Uranem. Będziesz mieć możliwość udowodnienia swojej racji i przekonania otoczenia do swoich pomysłów i rozwiązań. Nareszcie rodzina Ci przyklaśnie i wybierzecie wspólnie plan dalszego działania.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj będziesz się czuć wyjątkowo zmęczona i wyczerpana. Księżyc w znaku Strzelca osłabia Cię i być może poszalałaś trochę ponad swoje siły. Przeznacz ten dzień na regenerację, większą ilość snu i odpoczynek w samotności, zrezygnuj z odwiedzin, nawet jeśli ktoś kręci nosem.

Sylwester

Horoskop na święta i sylwestra
Horoskop na święta i sylwestra
wideo 2/5

Przesądy na nowy rok

Jaki dzień, taki nowy rok - 1 stycznia warto zadbać, aby dzień się udał, gdyż może on stanowić wróżbę na cały kolejny rok.

O czym warto pamiętać w nowy rok:

  • Wstaniu prawą nogą z łóżka - gwarantuje to rękę do interesów i bogactwo,
  • włożeniu monet do kieszeni - aby nie zabrakło ich przez cały rok,
  • zjedzeniu śniadania - różnorodne potrawy zapewnią różnorodność w nadchodzącym roku,
  • niepożyczaniu - ani komuś, ani dla siebie, w przeciwnym wypadku czekają nas ciężkie czasy,
  • rytuałach noworocznych,
  • pełnej lodówce w nowy rok – zapewnia dostatek,
  • nowej bieliźnie w nowy rok – zapewni powodzenie u płci przeciwnej i dobre relacje towarzyskie.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Yury Vinokurov / EyeEm

Pozostałe wiadomości