Horoskop

Numerologiczna 8. Cechy charakteru

Horoskop

Cyfra 8 na tle ściany

8 w numerologii. Liczba ta symbolizuje osobę ambitną, która wytrwale dąży do osiągnięcia kolejnych celów. Czasami należy jednak być ostrożnym, gdyż może wyznawać zasadę "po trupach do celu". Lepiej unikać konfrontacji z takim przeciwnikiem.

Numerologiczna liczba 8. Jaka jest?

Numerologiczna 8 potrafi być tytanem pracy. Jest świetnym organizatorem, co pozwala jej stosunkowo łatwo wywiązywać się ze sporej liczby obowiązków. Realizacja zadań przychodzi jej dość łatwo, przede wszystkim dlatego, że czuje się wtedy jak ryba w wodzie. Ma doskonałe umiejętności koncentracji, gdy poświęci się jakiemuś problemowi, może oddać mu się bez reszty. Numerologia nr 8 mówi nam także, że to urodzony przywódca, który będzie potrafił pociągnąć za sobą tłumy, a równocześnie bywa bojowo nastawiony do rzeczywistości. Jest przebojowy, dzięki czemu szybko zyskuje poklask otoczenia, pomaga mu w tym także wrodzona pewność siebie. Dzięki swym zdolnościom organizacyjnym i praktycznemu podejściu do życia, będzie dobrym kierownikiem zespołu. 

Numerologiczna cyfra 8. Co jeszcze o niej wiemy?

Numerologiczna 8 to człowiek czynu, który raczej nie lubi ponosić niepotrzebnego ryzyka. Jeśli jest przekonany o sukcesie projektu, to może poświęcić dla niego bardzo dużo, ale kierując się praktycznymi przesłankami, a nie kapryśnym losem. Należy też do osób bardzo odpowiedzialnych.

O liczbach tych czasami mówi się, że są z góry skazane na sukces - to nierzadko imponuje otoczeniu. Numerologiczna - cyfra 8 czerpie ze świata pełnymi garściami, dlatego zwykle jest zadowolona ze swojego życia. Przywiązuje dużą wagę do rzeczy materialnych, uwielbia przepych i bogactwo, czego wcale się nie wstydzi. Pieniądze po prostu sprawiają, że czuje się szczęśliwa. Dlatego otoczenie postrzega ją czasami jako żądną pieniędzy materialistkę. Na szczęście numerologiczna 8 niewiele sobie z tego robi i odważnie prze naprzód. W końcu dzięki temu, że jest odporna na porażki, z każdej sytuacji wyjdzie cało.

Numerologiczna 8 przyjaciół dobiera bardzo starannie. Tak, aby z jednej strony stale podnosić swój status społeczny, z drugiej jednak, by nie wylądować w cieniu zbyt interesującego kompana. Przede wszystkim jednak ceni osoby godne i honorowe.

Numerologiczna 8. Jakie ma wady?

To, że jest nieustępliwa może być odczytywane zarówno jako wada, jak i zaleta. Zdarza się jednak, że zachowania te bywają skrajne, a nawet mogą prowadzić do ekstremizmu. Liczba 8 (numerologia) bywa także porywcza i gwałtowna, bardzo trudno ją wtedy powstrzymać. W granicznych sytuacjach, gdy zbyt mocno poświęci się jakiejś idei, może stać się fanatyczką. Wtedy bardzo trudno jest wytłumaczyć jej, że świat nie jest czarno-biały. W kontaktach z otoczeniem jest raczej oschła. Czasami jej niekontrolowana ambicja może być trudna do zniesienia, staje się wtedy egoistyczna, poważna, a co chyba najgorsze - pozbawiona poczucia humoru. Z numerologiczną 8 lepiej nie zadzierać, w walce o swoje jest zwykle bardzo stanowcza. 

Numerologia partnerska 8. Miłość

Numerologia partnerska 8 i 8 podpowiada, że będzie im trudno zbudować stały i normalny związek. Są zbyt namiętne, a czasami agresywne. Poczują do siebie słabość, ale o trwałej relacji lepiej zapomnieć. Numerologia 1 i 8 prezentuje się podobnie. Jest szansa na fascynację, ale niewielka na to, że rozwinie się ona w coś głębszego. Numerologia 4 i 8 mówi nam natomiast, że choć to nie będzie łatwe, to 4 może stać się rozsądnym doradcą dla 8, co pozwoli im wieść szczęśliwe i spokojne życie. Numerologia 6 i 8 twierdzi, że to będzie doskonały związek. 6 jest ciepłym, otwartym, ale przede wszystkim bliskim partnerem dla 8. Numerologia 9 i 8 podpowiada, że 9 również może być rozsądnym doradcą i dobrym partnerem dla 8. 

Numerologiczny rok 8. Jaki będzie?

Szczęśliwy i pomyślny. Twoje inwestycje wreszcie zaczną przynosić duże dochody. Przez ostatnie lata siałeś ziarna, teraz zaczniesz zbierać plony. To rok karmy, wszystko więc zależy od tego, ile dałeś z siebie w roku poprzednim.

Jeśli jednak obijałeś się i nie wkładałeś wystarczająco dużo wysiłku w swój rozwój, to czeka Cię zimny prysznic. Twoje błędy z przeszłości teraz staną się widoczne jak na dłoni. Postaraj się jednak nie załamywać, na zmianę nigdy nie jest za późno! Musisz być konsekwentny i dalej walczyć o lepszą przyszłość. Twoja niezłomność pomoże Ci osiągnąć cel, pamiętaj jednak, by nigdy się nie poddawać. Niech każda porażka będzie dla Ciebie cenną lekcją na przyszłość.

Numerologia imienia 8

Osoby, których imię posiada wibrację 8 są obdarzone niezwykle silnym charakterem. Z niezłomnością potrafią walczyć o lepsze jutro. Dzięki temu bardzo często osiągają duży sukces zawodowy. Często jednak ważniejsza jest dla nich droga niż cel. Gdy wreszcie go osiągają, czują się puste i zagubione. Często nie potrafią okazać uczuć, nawet najbliższym im osobom.

Zobacz video: Co mówi o tobie twoje imię?

Zobacz także:

Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Stephen Hathaway / EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości