Zosia Zborowska w ciążowej sesji. Zdjęcie skomentowała Agata Rubik: "Jak przepyszna pralinka z nadzieniem"

Zosia Zborowska

Od kiedy Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przyznali, że spodziewają się dziecka media i fani śledzą każdy krok pary w poszukiwaniu informacji na temat odmiennego stanu aktorki. Jak czuje się w ciąży? Jak wygląda? Te informacje elektryzują wszystkich.

Zosia Zborowska pokazała zdjęcia z sesji ciążowej

W niedzielę wieczorem na profilu aktorki pojawiło się urocze zdjęcie z widocznym ciążowym brzuszkiem. - Nie czułam klimatu robienia sesji zdjęciowej z brzuszkiem, ale z drugiej strony wiedziałam, że mogę potem tego żałować - zaczęła swój wpis Zosia. - Stylizowałam się sama ( z Dorota ?) z tego co mam i w co się jeszcze mieszczę - napisała i podsumowała swój wpis pytaniem skierowanym do obserwatorów: "wrzucić wincyj fotek?"

Fani zachwyceni zdjęciem Zosi Zborowskiej

Pod postem znalazły się komentarze od znanych koleżanek Zosi. - Pięknie ❤️❤️❤️ Wiesiu @wieska_my_life_after_adoption będziesz najpiękniejszą starszą siostrą! ❤️- napisała Izabela Janachowska. - Jak przepyszna pralinka z nadzieniem - wtórowała jej Agata Rubik. Do pań dołączyła także Ola Żebrowska: -??????❤️ pięknaaaaaaa!!!!
Jak można się było spodziewać, pod uroczym zdjęciem nie zabrakło też głosów od zachwyconych fanów: "To jest tak piękne i wzruszające, że u Ciebie nie jest nic wymuszone i na pokaz. Niesamowita jesteś!", "Sercem czuje czytając, że to bedzie mega sztos wrzucaj więcej", "Obie wyglądacie cudownie ❤️ Domagam się więcej zdjęć z sesji!!!" - pisali.
Zobacz wideo: Hanna Zborowska-Neves o macierzyństwie w czasie kwarantanny
Zobacz więcej:
Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości