Gwiazdy

"Żony Miami". Kim są uczestniczki nowego programu?

Gwiazdy

Autor:
Jola
Marat
"Żony Miami"

Aneta Glam-Kurp, Sylwia Graff, Ela Pruszyńska, Ewa Sama, Karolina Antoniades to bohaterki nowego programu "Żony Miami". Kim są i czym się zajmują? Poznajcie je bliżej. Premiera reality show już 6 grudnia na player.pl.

Nowy program Player Original "Żony Miami" zabierze widzów do świata, jak z amerykańskiego snu. W reality show bierze udział 5 niezwykłych kobiet, które wiedzą, jak korzystać z życia. Poznajcie Anete Glam-Kurp, Sylwię Graff, Elę Pruszyńską, Ewę Sama, Karolinę Antoniades.

"Żony Miami" - Aneta Glam-Kurp

Jest byłą modelką, miłośniczką szalonych imprez i kąpieli w szampanie. Od 9 lat jest w stałym związku z Georgem, który jest jednym z najbogatszych mieszkańców Miami. Mieszkają w luksusowej willi z widokiem na ocean. Wystawne imprezy organizowane na ich jachcie są znane w całej okolicy. Aneta kocha zwierzęta, a w szczególności koty. Troską obejmuje te bezdomne i chore, aktualnie pod swoją opieką ma ich dwanaście. Marzy, aby w przyszłości otworzyć schronisko dla porzuconych i niechcianych kotów. Uwielbia śledzić modowe trendy i ma słabość do ekstrawaganckich okularów. Poznajcie Anetę Glam-Kurp!

Aneta Glam-Kurp

"Żony Miami" - Sylwia Graff

Sylwia jest prawniczką i szefową fundacji pomagającej samotnym matkom. Wychowuje 5-letniego syna. Uwielbia wygodne życie i ma słabość do luksusowych aut. Wolny czas spędza na swoim jachcie lub podróżuje z rodziną i przyjaciółmi po całym świecie, latając prywatnym odrzutowcem. Należy do klubu Fisher Island – najdroższej i ekskluzywnej wyspy w Miami. Doskonale orientuje się, co się dzieje w śmietance towarzyskiej. Ma dobre serce, dba o rozwój duchowy i swoje ciało. Jej najnowsze hobby to golf. Lubi dobrze wyglądać i jest wiecznie spóźniona. Wyznaje zasadę: "lepiej przyjechać spóźnionym, niż brzydkim". Poznajcie Sylwię Graff!

"Żony Miami" - Sylwia Graff Źródło: TVN

"Żony Miami" - Ela Pruszyńska

Jest mamą trójki nastolatków, projektantką i prawdziwą bizneswoman. Od niedawna jest singielką, która czeka na prawdziwą miłość. Urodziła się w Chicago. Przez wiele lat, w związku ze swoją pracą, podróżowała po całym świecie. Mieszkała na trzech kontynentach, w ośmiu miastach. Przed laty na stałe osiadła w Miami, przeprowadzając się z Sao Paulo w Brazylii. Jej pasją jest moda. Stworzyła własną markę odzieżową "Kaftans by Ela". Inspiracją jednej z jej kolekcji było piękno kobiet i wyprawy na Bliski Wschód, do Afryki Północnej oraz do Saint Tropez. Cieszy się uznaniem w branży. Jako jedna z nielicznych jest zapraszana na prywatne pokazy mody oraz na coroczny Bal Charytatywny u Księcia Monako "Prince Albert’s Bal de la Rose". Ma smykałkę do interesów. Ostatnio angażuje się w nowy biznes, czyli salon piękności "The Powder Room". Poznajcie Elę Pruszyńską!

Ela Pruszyńska Źródło: TVN

"Żony Miami" - Ewa Sama

Ewa jest mamą trzech synów i żoną amerykańskiego Włocha. Nad życie kocha swojego psa Zeke oraz zakupy. Uwielbia zdrowy tryb życia i tenis. Spełnia się jako perfekcyjna pani domu, a kuchnia to jej żywioł. Ta kobieta to wulkan energii i dobroci. Ma ogromną wiarę w solidarność i siłę kobiet. Otacza się przyjaciółkami, z którymi spędza wolny czas. Chętnie wspiera akcje charytatywne - była woluntariuszką w szkołach, a także w Fundacji Szpitala w Nowym Jorku. Jest aktywna zawodowo i aktualnie wprowadza na rynek własną markę, oferującą kosmetyki oraz suplementy.

Ewa Sama Źródło: TVN

"Żony Miami" - Karolina Antoniades

Karolina jest fotografką, stylistką oraz influencerką, a perfekcjonizm to jej drugie imię. Nie przestaje się rozwijać i ciągle podejmuje nowe wyzwania. Prowadzi bloga modowego na Instagramie i pracuje nad własną firmą, która będzie pomagać kobietom przywracać zdrowie i piękno ich włosom. Tworzy własną linię kosmetyków organicznych. Prywatnie jest żoną Greka, Kostka oraz mamą Atheny. Jest miłośniczką sportu i zdrowego stylu życia, czym próbuje zarazić swoją córkę. Wierzy w moc kobiecej solidarności. Oto Karolina Antoniades!

Karolina Antoniades Źródło: TVN

Zobacz także:

Autor:Jola Marat

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości