Gwiazdy

Marcin Prokop ma młodszego o 10 lat brata. "Cieszę się, że rodzice mieli tę chwilę nieuwagi"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
Facebook/radiozet.pl/plejada.pl
Marcin Prokop

Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy, ale mało kto wie, że ma o 10 lat młodszego brata. Jakie mają relacje? Czy Sebastian Prokop poszedł w ślady brata?

Marcin Prokop od lat z uśmiechem na ustach wraz z Dorotą Wellman prowadzi Dzień Dobry TVN. Jednak to tylko wycinek jego medialnego życia. Bo jego dziennikarski talent możemy podziwiać nie tylko w telewizji, ale i w prasie, radiu i Internecie. Jednak mało kto wie, że znany prezenter ma o 10 lat młodszego brata, który również związał się ze światem medialnym.

Zobacz wideo: Marcin Prokop o swoim dzieciństwie

Marcin Prokop o swoim dzieciństwie
Marcin Prokop o swoim dzieciństwie Marcin Prokop opowiedział o swoim dzieciństwie i marzeniach

Sebastian Prokop - kim jest?

Sebastiana Prokop jest właścicielem dwóch firm: Prokopstudio.pl i Powerspeech.pl. Pierwsza z nich zajmuje się booking managementem osobowości medialnych m.in. Anny Kalczyńskiej, Doroty Wellman, Agnieszki Cegielskiej czy Bartka Jędrzejaka. Z kolei druga to po prostu agencja mówców, która oferuje rozwiązania w dziedzinie różnych rodzajów wystąpień publicznych.

Marcin Prokop zaufał swojemu bratu, bo współpracuje z obiema firmami. Nie od dziś wiadomo, że dwaj panowie są niezwykle cenieni za swój profesjonalizm i umiejętności. Ich duet mogliśmy podziwiać przy okazji programu "Niezwykłe Stany Prokopa" emitowanego w Travel Channel.

- Sebastian niezręcznie i nienaturalnie czuje się przed kamerą. Trudno jednak było go całkowicie "schować", bo skoro całą produkcję ogarniamy tylko we dwóch, to siłą rzeczy jego postać przemazuje się w różnych scenach. Ponieważ w programie często zwracam się do niego, a on mi odpowiada spoza kadru, to uznaliśmy, że potraktujemy go trochę jak Stiga w "Top Gear"  - powiedział Marcin Prokop podczas wywiadu, jaki przeprowadzała z nim Plejada.pl.

Sebastian Prokop - młodszy brat Marcina Prokopa

Wiemy już, że Sebastian Prokop nie przepada za występowaniem przed kamerą telewizyjną, ale co jakiś czas możemy zobaczyć jego fotografie w mediach społecznościowych, nawet te z rodzinnego albumu. Tak było w przypadku, kiedy starszy brat złożył mu publicznie życzenia.

Dziś mój mały braciszek ma urodziny. Wszystkiego najlepszego, behemocie bookingu, królu bekstejdżu, nikiforze kamery. Cieszę się, że rodzice mieli tę chwilę nieuwagi

Okazuje się, że bracia mają wiele wspólnego. Nie tylko zamiłowanie do dziennikarstwa, ale i motoryzacji. Sebastian Prokop jest miłośnikiem jednośladów, a ostatnio pochwalił się na Facebooku certyfikatem:

Choć pomiędzy Prokopami jest 10 lat różnicy, to zdecydowanie wiek nie jest przeszkodą w ich komunikacji.

Rozumiemy się w pół słowa, mamy ze sobą silną więź, która w ostatnich latach się pogłębiła

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: Facebook/radiozet.pl/plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego:  Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości