brat

  brat

  Urok osobisty mają w genach? Maciej Zakościelny od lat stawiany jest na podium najprzystojniejszych polskich aktorów - na którym z powodzeniem mógłby się znaleźć również jego starszy brat. O Filipie niewiele osób słyszało, niewiele też go widziało, choć ten ma wszelkie warunki, by robić karierę w gwiazdorskim świecie. Kim jest?

  Rafał Zawierucha i Mateusz Banasiuk to uznani polscy aktorzy. Obaj mają po dwie siostry, a jak wiadomo, relacje braci z siostrami często nie należą do najłatwiejszych. Do naturalnych starć, które pojawiają się między rodzeństwem z racji różnicy wieku, dochodzą jeszcze te związane z inną płcią i zainteresowaniami. Jaki kontakt ze swoimi siostrami mają nasi goście?

  Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Artysta nie stroni od mediów społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Teraz muzyk pokazał swojego brata. Czy są do siebie podobni? Zobaczcie sami!

  14 grudnia 2020 roku media obiegła smutna wiadomość. W wieku 65 lat w szpitalu MSWiA w Warszawie zmarł Piotr Machalica. Jednego z najsłynniejszych polskich aktorów teatralnych i filmowych opłakiwała rodzina, znajomi, przyjaciele i widzowie. Jak Piotr zapisał się w pamięci najbliższych? O wspomnieniach i życiowych anegdotach rozmawialiśmy z jego starszym bratem Aleksandrem Machalicą oraz bratankiem Adamem Machalicą.

  Sen o bracie odzwierciedla relacje, jakie łączą cię z rodzeństwem w życiu realnym. Może również wskazywać na drugą osobowość, która była do tej pory przez ciebie skrywana. Marzenie senne o starszym bracie wskazuje też na poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny.

  Nie żyje ks. Georg Ratzinger, brat Benedykta XVI - podał oficjalny portal Stolicy Apostolskiej Vatican News. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki złożył wyrazy współczucia emerytowanemu papieżowi, rodzinie i bliskim zmarłego oraz Kościołowi w Niemczech. Georg Ratzinger zmarł w wieku 96 lat w Ratyzbonie.

  Janusz Kondratiuk: "Są reżyserzy, którzy się inspirują innymi filmami, a są tacy, których inspiruje życie tak zwane. Ja należę do tej drugiej grupy". Dlaczego reżyser postanowił opisać w filmie "Jak pies z kotem" swoje relacje ze starszym bratem i swoją wieloletnią opiekę nad nim? "Zrozumiałem, że to jest ważny temat i wtedy się zabrałem za ten film. To nie chodzi o to, że ja i brat, tylko o taką sytuację, w której każdy, w każdej chwili może się znaleźć". "