"Behawiorysta" w Player.pl. Kiedy premiera?

"Behawiorysta"
"Behawiorysta"
Źródło: Player.pl
Nowy Rok zapowiada się owocnie. Już 4 stycznia w serwisie Player.pl odbędzie się premiera nowego serialu "Behawiorysta", który powstał na motywach bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza. Czego możemy się spodziewać po produkcji Player Original?

"Behawiorysta" - o czym jest serial?

"Behawiorysta" powstał na motywach bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza. Gerard Edling (Robert Więckiewicz) to persona non grata w opolskich organach ścigania. Jednak, ze względu na umiejętność interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca. Mężczyzna wziął za zakładników dzieci i wychowawców jednej z miejskich szkół, nie żądając przy tym nic w zamian. Pod ogromną presją czasu Edling stara się odkryć motywację porywacza i go przechytrzyć. Niestety, okazuje się, że trafił na równego sobie przeciwnika. Przestępca wydaje się doskonale znać sztuczki Gerarda. Potrafi przewidzieć każdy jego ruch. Dodatkowo wykorzystując potęgę Internetu, zaczyna realizować swój misterny plan…

Świat online stał się integralną częścią codziennego życia. Użytkownicy sieci intensywnie lajkują, szerują, udostępniają, czatują. Zakupy, praca, nauka, a nawet relacje i emocje – wszystko jest "na kliknięcie". Jak się okazuje, dla Horsta (Krystian Pesta), również decyzja o życiu lub śmierci innych.

Internet w jego rękach to narzędzie do precyzyjnego planowania zbrodni i manipulowania ludźmi. Zeiger organizuje swoiste igrzyska śmierci i zaprasza wszystkich do wirtualnego uczestnictwa w krwawym show. Wybór ofiary pozostawia widzom, bezpiecznie schowanym za ekranami swoich komputerów. Czy organom ścigania oraz Gerardowi uda się zapobiec morderstwom? A może, w erze wszechobecnego WiFi, przestarzałe policyjne procedury i długo trwające formalności staną na drodze do uratowania kolejnych ofiar?

"Behawiorysta" - obsada serialu

Obok Roberta Więckiewicza w serialu pojawią się także Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak.

"Behawiorysta" - producenci

Producentem serialu z ramienia TVN jest Tomasz Cichoń, producentem wykonawczym Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Maciej Kazula. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Łukasz Palkowski. Kierownikiem produkcji jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Zdjęcia realizuje Marian Prokop. Scenografię przygotowują Aleksandra Kierzkowska i Katarzyna Masztakow, kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle, charakteryzacją zajmuje się Iwona Kajszczak. Muzykę do serialu skomponował Bartosz Chajdecki. Serial jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

"Behawiorysta" - premiera

Pierwszy z ośmiu odcinków trzymającego w napięciu serialu "Behawiorysta" użytkownicy Player.pl będą mogli obejrzeć tuż po Nowym Roku, we wtorek 4 stycznia.

Zobacz wideo: Kontrola na Player.pl

"Kontrola" na Player.pl
Serial "Kontrola" wraca na Player.pl. Kiedy będzie można obejrzeć premierowy odcinek?

Player Original

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria "Chyłka", seriale: "Pajęczyna", "Skazana", "Szadź", "Żywioły Saszy – Ogień", "Nieobecni", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komedy", "Mamy to!", "Top Model. Front Row" czy reality show "Prince Charming".

Czy "Behawiorysta" powtórzy sukces innych produkcji Player Original? Przekonacie się już 4 stycznia!

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości