Gwiazdy

Nowy juror w "MasterChef Junior". Kto dołączy do Anny Starmach i Michela Morana?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Start nowego sezonu „MasterChef Junior”

W wiosennej ramówce TVN zobaczymy 7. edycję popularnego show "MasterChef Junior". Młodzi kucharze po raz kolejny wykażą się kulinarnymi umiejętnościami i z pewnością podbiją kubki smakowe jurorów. Ich popisy będą oceniać Anna Starmach, Michel Moran, a także nowa gwiazda programu - Tomasz Jakubiak.

"MasterChef Junior" - nowy juror

Ruszyły zdjęcia do 7. sezonu "MasterChef Junior". Młodzi miłośnicy sztuki kulinarnej posiadają wielką fantazję w gotowaniu i potrafią tak łączyć smaki i produkty, by powstały z nich niepowtarzalne dania, których nie powstydziłby się żaden kucharz z gwiazdką Michelin. W nowej edycji programu nie zabraknie wyjątkowych gości i arcytrudnych zadań.

Na widzów "MasterChefa" czeka niespodzianka. Nowy juror dołączy do Anny Starmach i Michela Morana. Mateusz Gessler zakończył swoją przygodę z telewizyjnym show. Zastąpi go Tomasz Jakubiak.

Tomasz Jakubiak
Michel Moran, Anna Starmach Tomasz Jakubiak Michel Moran, Anna Starmach Tomasz Jakubiak Źródło: TVN

- Mamy nowego jurora. To Tomek Jakubiak! - ogłosili Michel Moran i Anna Starmach w Dzień Dobry TVN i wręczyli mu fartuch MasterChefa.

- Tomek był z nami już jeden dzień na planie i muszę powiedzieć, że świetnie sobie poradził i rozkochał w sobie dzieciaki. Już uwielbiają Tomka i wiedzą, że jego absolutnie ulubionym składnikiem jest boczuś. Do każdego dania dodawały wczoraj boczuś - dodała Ania.

Tomasz Jakubiak doskonale odnalazł się w ekipie "MasterChefa". - Jest to spełnienie w karierze, w życiu osobistym. Uwielbiam dzieci ponad wszystko i uwielbiam z nimi gotować, bawić się. Mam też małego synka, z którym spędzam mnóstwo czasu. Kiedy dostałem telefon z "MasterChef Junior" to byłem przeszczęśliwy - wspominał nowy juror.

Tomasz Jakubiak w "MasterChef Junior"

To nie będzie jego pierwsza wizyta w kuchni MasterChefa. Tomasz Jakubiak jesienią tego roku pojawił się gościnnie w jednym z odcinków jubileuszowej 10. edycji "MasterChefa". Jest znakomitym kucharzem, a także dziennikarzem kulinarnym. Widzowie znają go z popularnych programów, takich jak "Sztuka mięsa" w Food Network czy "Jakubiak rozgrywa Polskę", "Jakubiak w sezonie" i "Jakubiak lokalnie" na antenie Canal+ Kuchnia.

Jakubiak ma wielką wiedzę na temat gotowania, dlatego świetnie sprawdzi się w roli jurora "MasterChef Junior". Młodzi adepci sztuki kulinarnej będą mogli się wiele nauczyć od Tomka. Pierwsze odcinki show z jego udziałem zobaczymy wiosną w TVN.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości