Gwiazdy

Yazemeenah Rossi. 65-letnia modelka, która zachwyca urodą. "Mój wygląd wynika z tego jak sama o sobie myślę"

Gwiazdy

Yazemeenah Rossi pokazuje, że ani wiek, ani kolor włosów nie mają znaczenia. 65-letnią modelką zachwyca się cały świat. W czym tkwi jej sekret? Wysłuchajcie rozmowy Katarzyny Jaroszyńskiej.

Wiek nie ma znaczenia

Yazemeenah Rossi to 65-letnia modelka, która mimo wieku nie zwalnia tempa. Nieustająco zachwyca swoją urodą i kondycją. Karierę rozpoczęła w wieku 28 lat, jako szczęśliwa mama dwójki dzieci. Dzisiaj jest także podwójną babcią, miłośniczką jogi, zdrowego żywienia i życia w zgodzie ze samą sobą.

W tej chwili czuję się dużo szczęśliwsza, niż wtedy, kiedy byłam młodsza. Jestem dużo spokojniejsza. Mój wiek dał mi życiowe doświadczenia, a to pozwoliło mi doceniać to, co mam

- mówi.

Yazemeenah przyznaje, że nie dba o swój wygląd przesadnie. - Nie robiłam operacji plastycznych, zabiegów medycyny estetycznej. Mimo że pracuję w branży modowej, lubię siebie naturalną. Uważam, że im mniej kosmetyków, tym lepiej. Cały sekret tkwi w prostocie życia. Próbuje nam się wmówić, że powinniśmy robić to, używać tamtego, ale prawda jest taka, że nie musimy nic. Kiedy wyjmujesz z siebie stres wynikający z chęci przypodobania się, spełniania oczekiwań innych ludzi, rozkwitasz – wyznaje.

Wygląd to kwestia względna

Wydawać by się mogło, że siwe włosy mogą zdyskwalifikować modelkę. Nic bardziej mylnego.

- Kochałam i kocham swoje siwe włosy. Rzeczywiście ten proces siwienia zaczął się bardzo wcześnie, w wieku 11 lat, ale nigdy nie miałam z tym problemu. Jestem jaka jestem. Nie zamierzam robić rzeczy, których nie chcę robić. Jedną z nich jest właśnie farbowanie włosów. Nigdy nie podpisywałam kontraktu, dopóki nie miałam pisemnej gwarancji, że nie będę musiała ukrywać siwizny. (…) Nauczyłam się, że koniec końców zawsze dostanę to, czego potrzebuję. Nie przejmuję się konkurencją. Każdy jest inny – opowiada Yazemeenah Rossi.

Od kilku lat branża modowa otwiera się na różne typy urody. - Ludzie się przebudzili i to jest fantastyczne. Branża zauważyła, że ludzie o różnym wyglądzie istnieją i mają takie samo prawo głosu i są tak samo wartościowi – wyjaśnia modelka.

Yazemeenah Rossi akceptuje siebie w stu procentach. Jak się jej to udaje? - Widzę siebie coraz piękniejszą. Jestem ponad fizycznością. Mój wygląd wynika z tego jak sama o sobie myślę – wyjawia.

Zobacz też:

Operacje plastyczne gwiazd. Szczególnie dwie z nich wiodą prym w korygowaniu ciała i twarzy

Karolina Szymczak walczy z poważną chorobą i chce pomagać innym. "Cały świat olewa kobiety z endometriozą"

Opisała życie po tym, jak została oblana kwasem. "Lekarze nie byli w stanie powiedzieć, czy będę miała twarz"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Anna Korytowska

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Pozostałe wiadomości