Gwiazdy

Tego fani „Gwiezdnych wojen” się nie spodziewali. Na jaw wyszły zaskakujące informacje o Marku Hamillu

Gwiazdy

Marka Hamilla nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktor znany jest przede wszystkim ze swojej roli Luke’a Skywalkera w kultowych „Gwiezdnych wojnach”. Tymczasem wyszło na jaw, że w uniwersum pojawiał się w częściej, niż spodziewaliby się tego jego fani.

Mark Hamill w „The Mandalorian”

Mark Hamill fanom kinematografii kojarzy się przede wszystkim z roli Luke’a Skywalkera w filmach „Gwiezdne wojny”. Za swoją kreację otrzymał nawet nagrody Saturn.

Jednak nawet najwięksi fani sagi nie wiedzieli, że gwiazdor pojawił się także w ostatnim serialu „The Mandalorian”, który bazuje na uniwersum George’a Lucasa. W jednym z odcinków udzielił bowiem swojego głosu droidowi EV-9D9, co wyszło na jaw rok od premiery pierwszego sezonu produkcji.

Mark Hamill dubbingował postaci „Gwiezdnych wojen”

To jednak nie koniec niespodzianek. Gdy na światło dzienne wyszedł sekret z „The Mandalorianem”, Mark Hamill postanowił zaskoczyć fanów kolejną informacją.

Okazuje się, że nie było to jego jedyne cameo. Aktor pod pseudonim podkładał głos we wszystkich filmach tego uniwersum, oprócz prequeli. Na Twitterze podziękował Matthew Woodowi za to, że ten skorzystał z jego umiejętności w produkcjach „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” czy „Han Solo: Gwiezdne wojny- historie”.

Zobacz też:

Dorota Wellman o samoakceptacji: "Słyszę o sobie 'świnia', ale nie będę się wieszać z tego powodu"

Emily Ratajkowski przefarbowała włosy. Modelka wybrała najmodniejszy odcień tego lata

Jan Komasa pracuje nad swoim pierwszym anglojęzycznym filmem. Czy dzięki „Anniversary” podbije Hollywood?

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości