Gwiazdy

Tadeusz Seibert śpiewa o tolerancji. Poruszający występ na scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Aktualizacja:

Tadeusz Seibert poruszył widzów Dzień Dobry TVN, wykonując na naszej scenie swój najnowszy singiel "Nie!obojętność". Artysta długo czekał, by pokazać go światu. Trudno przejść obojętnie obok przekazu zawartego w warstwie lirycznej. Koniecznie obejrzyjcie jego występ!

"Nie!obojętność" - emocjonalna piosenka o tolerancji

Utwór Tadeusza Seiberta powstał kilka lat temu i tak czekał na dobry moment na premierę aż do dziś!

- Ten utwór to swego rodzaju protest song, który dotyka problemu szeroko pojętej (nie)tolerancji. Śpiewam w nim o tym jak ważne jest to "ile nas łączy, a nie dzieli". Zatrzymajmy się na te 3 minuty, zastanówmy... A potem pomyślmy "do dzieła"! - mówi o swoim utworze artysta.

- Słowa, nawet te wypowiedziane w myślach, stanowią bodziec do działania. Są jak kotwice, które odpowiednio zarzucone mogą zmienić świat. Aby tak się stało potrzeba "nieobojętności" - dodał.

Tadeusz Seibert - kim jest?

Tadeusz Seibert pochodzi z Malborka. Ukończył wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Po raz pierwszy na scenie wystąpił mając 5 lat w popularnym programie telewizyjnym. Ponadto jest laureatem wielu ogólnopolskich festiwali piosenki. W 2019 r. wydał swój pierwszy album z którego pochodzą 2 single "Na skraj świata" i "Na nic nie czekam".

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości