Gwiazdy

Świąteczne przygotowania w domu Rozalii Mancewicz

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kinga Burzyńska wybrała się na spotkanie z Miss Polonią 2010 - Rozalią Mancewicz oraz jej rodziną. Jak wyglądają świąteczne przygotowania w jej domu? Zapraszamy na wspólne pieczenie pierniczków i kolędowanie.

Świąteczne przygotowania Miss Polonii

Zobacz też: Natalia Mancewicz, siostra byłej Miss Polonia wyszła za mąż >>>

W pięknym domu, w miejscowości Pomigacze, spotkaliśmy się z Rozalią Mancewicz i jej rodziną m.in. siostrami Miss Polonii: Laurą i Natalią i jej synem - Henrykiem. Towarzyszyliśmy im podczas świątecznych przygotowań i wspólnego przygotowywania świątecznych pierników. Na świątecznej kolacji w domu Rozalii ucztuje ponad 20 osób dlatego przygotowania zajmują sporo czasu. Czy wszystkie potrawy przygotowują samodzielnie?

Zobacz też: Kim jest Miss Polonia Sportu 2019 - Aleksandra Kielan? >>>

Rozalia Mancewicz: Do Warszawy jeżdżę raz na jakiś czas, jak mam fajną propozycję. Nie wyobrażam sobie życia bez rodziny. Spotykamy się tutaj z naszą rodziną, przyjaciółmi, znajomymi.

Wspólne święta i kolędowanie

Rozalia i jej rodzina opowiedzieli nam również jak wyglądają ich wspólne święta. Czego Miss Polonii najbardziej brakowało w Australii, gdzie spędzała święta jako dziecko? Posłuchajcie jak wygląda wspólne kolędowanie w rodzinie Rozalii.

Kim jest Rozalia Mancewicz

Rozalia Mancewicz urodziła się w Melbourne w Australii. Po ukończeniu gimnazjum, przyjechała wraz z rodziną do Polski. Wtedy też zaczęła się jej przygoda z modelingiem. W 2010 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Cztery lata później - 26 września 2014 roku wyszła za mąż za Marcina Jaworskiego. Razem prowadzą gospodarstwo agroturystyczne na Podlasiu.

Zobacz też: Aneta Wątor i Martyna Sroka: Nowe Miss Polski UK & Ireland 2019! >>>

Autor: Bartłomiej Węgrzyn

Pozostałe wiadomości