Gwiazdy

Margaret odchodzi w cień. Wokalistka wydała oświadczenie

Gwiazdy

Margaret odchodzi w cień. Wokalistka wydała oświadczenie

Margaret przerywa karierę, znika z salonów i internetu.  Wokalistka wydała oświadczenie, w którym informuje, że ostatni rok był dla niej bardzo obciążający i potrzebuje odpoczynku. 

Margaret, czyli jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia, postanowiła przerwać karierę. Artystka zapowiedziała, że musi zrobić sobie przerwę od działalności artystycznej oraz aktywności w internecie. Na swoim Instagramie dodała opis: 

BŁYSKI FLESZY, PLOTKI, ŚCIANKI - out now ?

Margaret zawiesza karierę 

Margaret, ostatnio znana jako Gaja Hornby, wyznała, że jej ostatnia płyta zamyka pewien etap w jej życiu. Artystka podziękowała swoim fanom i słuchaczom za pozytywny odbiór jej wyjątkowej płyty:

Elko. Tu Gaja. Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach

Margaret w dalszej części wpisu wyjaśniła, co jest powodem jej decyzji:

Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych . W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie. 

Margaret znika z internetu 

Wszystko wskazuje na to, że Margaret nie będzie też aktywna w mediach społecznościowych. Już teraz złożyła życzenia noworoczne swoim fanom:  

Już teraz życzę Wam więc wszystkiego co najlepsze na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja


>>> Zobacz też:

Margaret zdradziła, że jest zaręczona z KaCeZetem 

Co robiły gwiazdy, zanim stały się popularne?

"Co tydzień spowiadałam się z masturbacji" Margaret wyznała, że chce wystąpić z Kościoła!

Zobacz film: Margaret zawodowo i prywatnie. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
71
19
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
18.12.2019
ewa
Margaret wie co robi ,życzę jej dużo zdrowia i miłosci.
15.12.2019
Singiel32
Dobrze, ze byłem w Warszawie na Wośp, bo w innym przypadku nie miałbym okazji jej zobaczyć. Do mojego miasta nie zdarzyła przyjechać.
09.12.2019
Tomash
Może uderza w politykę jak prezenter z Mam Talent.