Gwiazdy

Suknia ślubna Blanki Lipińskiej powstała w tydzień!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Gwiazdy zwykle decydują się na ślub w tajemnicy przed mediami. Z tego też względu wybór sukni ślubnej zostawiają na ostatnią chwilę. Jak projektuje się suknie ślubne dla osób publicznych? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Suknie ślubne gwiazd

W sobotę odbył się ślub Blanki Lipińskiej. Autorka bestsellerowych kryminałów erotycznych wyszła za mąż za swojego partnera Macieja Buzałę. Blanka w dniu ślubu wystąpiła w dość odważnej kreacji polskiej projektantki Patrycji Kujawy. Agnieszka Jastrzębska odwiedziła atelier projektantki. Okazuje się, że na stworzenie sukni dla pisarki Patrycja miała niespełna tydzień!

Udało się wszystko utrzymać w tajemnicy do ostatniej chwili. Wyhaftowałam ją w tydzień. Wszystkie koraliki były naszywane ręcznie.

Patrycja Kujawa przyznała, że dla gwiazd projektuje się zupełnie inaczej, ponieważ ma nieograniczone możliwości.

Mogę puścić wodze swojej fantazji. Suknia ma być spektakularna. I ma zostać zapamiętana.

Innego zdania niż Patrycja Kujawa jest Viola Piekut. Projektantka nie zgadza się z tym, żeby dla gwiazd projektować inaczej.

Jedyna różnica jest taka, że suknia gwiazdy podlega ocenie publicznej.

Viola przyznała, że z osobami publicznymi umawia się na przymiarki w niedzielę. Gwiazdy często wybierają kilka sukien ślubnych.

Z każdą gwiazdą pracuje się inaczej, ale to są niesamowite i magiczne chwile.

Agata Nivette przyznała, że najważniejszy w procesie projektowania sukni ślubnej jest czas.

Jeżeli mamy pół roku, to jest to dla mnie fantastyczna sytuacja. Mam czas, by się do tego profesjonalnie przygotować. Ale zdarza się też tak, że przychodzi do mnie gwiazda na półtora miesiąca przed ślubem i chce zamówić suknię. Maja Bohosiewicz przyszła do mnie trzy tygodnie przed ślubem. Dla mnie była to wyjątkowo stresująca sytuacja. Maja jest bardzo konkretna. Ona wiedziała, czego chce. Doszłyśmy do wspólnego mianownika. Była to praca dzień i noc, ale dałyśmy radę.

Zobacz też:

Pozostałe wiadomości