Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz zrelacjonowała kąpiel w Bałtyku. "Ciepły jak na Teneryfie"

Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz
Olszanka/East News

Sonia Bohosiewicz wypoczywa nad polskim morzem. Wyjazd okazał się strzałem w 10-tkę, bo z relacji aktorki wynika, że temperatura Bałtyku jest wyjątkowo wysoka. Dodatkowo gwiazda utarła nosa paparazzi, zażywając kąpieli w morzu.

Sonia Bohosiewicz nad Morzem Bałtyckim

Gwiazda postawiła na wypoczynek w Polsce. Można było spotkać ją na Półwyspie Helskim, gdzie na plaży relaksowała się razem z bliskimi i psem Joystickiem. W jednym z wpisów na Instagramie gwiazda opisała swoją plażową batalię z paparazzi.

- Wstałam i podeszłam do krzaczastych fotografów. Poprosiłam, żeby już sobie poszli, bo dzieci i mama czują się nieswojo i są zaniepokojeni. Że już wystarczy. Na to usłyszałam, ze jeszcze muszę wejść do wody, wtedy dopiero będzie komplet . Nie wejdę do wody - odparłam - pisała wówczas gwiazda.

Morze Bałtyckie - temperatura wody

Gwiazda pod nieuwagą paparazzi ostatecznie weszła do wody. I zdaje się, że niczego nie żałowała, bo woda okazała się ciepła.

- W końcu mam zdjęcie w morzu! Mama zrobiła. A Bałtyk był ciepły jak na Teneryfie - napisała aktorka. Zdjęcie natychmiast zaczęli komentować fani. Jedni potwierdzali, że woda faktycznie w tym roku jest wyjątkowo ciepła: "To prawda, Bałtyk w tym roku ciepły niczym śródziemnomorskie morze... wypoczywam z rodzinką w Karwii i woda wczoraj miała 24 st. Bajka", "To prawda, nie pamiętam, żeby kiedykolwiek morze było tak ciepłe". Inni odnieśli się do sytuacji z fotoreporterami: "Mama to najlepszy paparazzi".

Rekordy Temperatur wody w Bałtyku

W ubiegłym roku najwyższą temperaturę wody w Bałtyku zanotowano pod koniec wakacji w Pucku, gdzie woda miała wtedy 23,6 st. C. Rekord w historii pomiarów padł w 2018 r., kiedy temperatura wody w naszym morzu sięgnęła 27 st. C.

Sonia Bohosiewicz wypoczywa na Półwyspie Helskim, tam temperatura wody wynosi średnio 20 st. C.

Zobacz też:

Zobacz też: Sonia Bohosiewicz o sile kobiet. "To nie jest tak, że nagle dostałyśmy mózgi"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości