Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz w negliżu pozuje ze swoim pupilem. "Na kroczek mnie nie odstępuje"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Sonia Bohosiewicz

Gwiazdy chętnie dzielą się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami ukochanych pupili. Nie inaczej jest z Sonią Bohosiewicz. Aktorka w ostatnim poście pokazała się w negliżu w towarzystwie swojego psa. Przy okazji zdradziła, że jej jamnik niczym stalker kroczy za nią po domu.

Roznegliżowana Sonia Bohosiewicz z jamnikiem

Psy nie bez powodu są nazywane przyjaciółmi człowieka. Zawsze wyrażają radość z powodu powrotu swojego właściciela do domu, pocieszają w chwilach smutku i bronią w sytuacjach, gdy dostrzegają zagrożenie. Chętnie też dotrzymują towarzystwa i coś na ten temat wie Sonia Bohosiewicz. Aktorka na Instagramie zaprezentowała zdjęcie z jamnikiem, który chodzi za nią jak cień – nawet do łazienki

No no no ani na kroczek mnie nie odstępuje ten mój pesio... Ja do kuchni, on do kuchni. Ja po sypialni, on do sypialni. Ja pod prysznic i on też włazi. Stalker!!! Ma kto psa? A może inne zwierzątko?

- dodała w opisie.

Internauci reagują na zdjęcie Soni Bohosiewicz

Post Soni Bohosiewicz spotkał się z odezwą internautów, którzy w komentarzach opowiadali o swoich pupilach i ich różnych zachowaniach. Często mieli oni identyczne doświadczenia jak aktorka.

Moje kocię tak samo robiło jak było małe, opanowało sztukę otwierania drzwi i bezczelnie wchodzi mi do kibelka i woła o żarcie ?

Moja dokładnie tak samo ? ? wybrał panią na swojego przywódcę stada

Mam psa i też gdzie ja, tam ona ??

- pisali.

Tradycyjnie też nie mogło zabraknąć komplementów dla samej aktorki, która na zdjęciu zaprezentowała się w stroju biblijnej Ewy.

Sexi

- skomentowała Weronika Rosati.

Sonia Bohosiewicz w serialu "Usta usta"

Tymczasem już jesienią Sonię Bohosiewicz będzie można zobaczyć w kontynuacji serialu "Usta usta". Aktorka kolejny raz wcieli się w postać Izy Nowak, a obok niej w produkcji zobaczymy również Magdalenę Popławską, Pawła Wilczaka, Marcina Perchucia, Wojciecha Mecwaldowskiego czy Annę Czartoryską-Niemczycką. Scenariusz produkcji to efekt pracy Katarzyny Krzysztopik, z kolei za reżyserię odpowiada Bartosz Ignaciuk. Zaplanowanych jest 6 odcinków całej historii.

Zobacz także:

Wielki powrót serialu "Usta usta". Paweł Wilczak: "Nie doklejamy siwych włosów, one same wyrosły"

Piotr Stramowski publikuje zmysłowe zdjęcie Kasi Warnke i wyznaje jej miłość. Fanka: "Przepiękne słowa"

Ewelina Lisowska zmieniła kolor włosów: "Tego się chyba nikt po mnie nie spodziewał"

Polecamy też materiał Mateusza Hładkiego, który w 2019 roku odwiedził Sonię Bohosiewicz w jej domu.

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości