Gwiazdy

Wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8". Kto postanowił walczyć o swój związek?

Gwiazdy

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"

Za nami finał 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który dostarczył widzom sporo emocji. Ich powodem była kłótnia, jaka wywiązała się pomiędzy jedną z par. U kogo miłosny eksperyment zakończył się rozwodem? Kto postanowił budować trwały związek na lata?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - finał

Widzowie z niecierpliwością czekali na ten moment. W 13. odcinku miłosnego eksperymentu wreszcie poznali decyzje uczestników: Justyny i Przemysława, Marty i Macieja oraz Marty i Patryka. Każde z nich przyszło do programu z inną historią, ale cel był jeden - znaleźć miłość na całe życie. Kto dał sobie szansę?

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

32-letnia Marta z Katowic i 37-letni Maciej ze Szczecina - ostra wymiana zdań

Marta i Maciej od początku nie dawali sobie szansy. Podczas podróży poślubnej uświadomili sobie, że ich wyobrażenie o partnerze nie zgadza się z rzeczywistością. Żadne z nich nie starało się naprawić relacji. Jeszcze przed finałem postanowili, że pozostaną na stopie koleżeńskiej. W ich przypadku obecność w ostatnim odcinku okazała się formalnością.

Podczas rozmowy z ekspertkami pomiędzy małżonkami doszło do ostrej wymiany zdań. Maciej posądził żonę, że na wyjeździe chodziła przy nim półnaga. Marta ze złością odpowiedziała, że taka sytuacja nie miała miejsca. Następnie usłyszała, że nie dba o czystość.

- Ręcznik rzucony tu, to rzucone tu. [...] Taka niechlujność jest u Marty. Przyjeżdżam do domu do Marty i widzę, że sytuacja się powiela. Jest to samo - powiedział 37-latek.

Marta nie wytrzymała. - Nienawidzę, jak ktoś kreuje nieprawdziwy obraz mojej osoby. Robi ze mnie bałaganiarę, osobę zamkniętą w sobie, jakąś osobę, która drugą osobę napastuje seksualnie i posługuje się ku temu kłamstwem, bo nie ma żadnych racjonalnych argumentów - odparła.

Para nie utrzymuje ze sobą kontaktu.

30-letnia Justyna z Warszawy i 28-letni Przemysław z Poznania są razem?

To najbardziej tajemnicza para 8. sezonu. Wielu widzów zastanawiało się, czy ich związek przetrwa. Justyna dała się bowiem poznać jako kobieta stawiająca na swoim, a Przemek jako ten, który musi się dopasować. Sprawą sporną u małżonków było miejsce zamieszkania. Co postanowili?

W finałowym odcinku zgodnie poinformowali ekspertki Karolinę Tuchalską-Siermińską oraz Magdalenę Chorzewską, że chcą pozostać w małżeństwie. Zapowiedzieli, że planują wspólne mieszkanie.

- Wydaje mi się, że Justyna się zupełnie zmieniła. Teraz jest inaczej. Jest to zupełnie inna relacja - przyznał Przemek w 13. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

- Kocham Przemka. Myślę, że on też szczerze mnie kocha - dodała Justyna.

38-letnia Marta z Bielska-Białej i 37-letni Patryk ze Słubic pozostają w małżeństwie

Tej parze najwięcej widzów kibicowało. Od samego początku Marta i Patryk starali się zbudować zgodne małżeństwo. W finałowym odcinku nie byli zbytnio rozmowni. Natomiast jednogłośnie zadeklarowali, że pozostają w małżeństwie.

- Potrzebujemy czasu, żeby jeszcze poznać się w różnych sytuacjach na spokojnie, zanim zaczniemy podejmować bardzo drastyczne zmiany - podkreśliła 38-latka.

- Wiem, że Marta może dużo stracić. To działa w dwie strony i dlatego mamy taki złoty środek - dopowiedział Patryk.

Ekspertki zapytały, co się za nim kryje. - Poznać się lepiej - zadeklarował uczestnik.

Miłość od pierwszego wejrzenia
Miłość od pierwszego wejrzenia Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości