Gwiazdy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub na plaży w Miami. Fani: "Piękna suknia"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zostali małżeństwem. Ślub pary miał miejsce podczas podróży do Stanów Zjednoczonych. Wśród zaproszonych na ceremonię gości był między innymi popularny lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Od kilku dni Jakub Rzeźniczak i jego narzeczona Paulina Nowicka chwalili się w sieci wyjazdem do USA. Okazuje się, że podróż do Stanów Zjednoczonych przypieczętowali ceremonią ślubną, która odbyła się w kameralnym gronie na przepięknej plaży w Miami.

- Mr&Mrs Rzeźniczak - ogłosili zakochani w poście na Instagramie, publikując przy okazji romantyczny kadr na tle oceanu.

Z udostępnionych przez nowożeńców zdjęć można wywnioskować, że uroczystość była bardzo kameralna, a wśród gości nie zabrakło Krzysztofa Gojdzia, u którego kilka dni wcześniej na hucznych 50. urodzinach w Miami bawiła właśnie Paulina Nowicka.

Stany Zjednoczone to dla Jakuba Rzeźniczaka i jego ukochanej wyjątkowy kraj, ponieważ na początku mijającego roku właśnie w USA celebryci zorganizowali spektakularne zaręczyny.

Ślub Rzeźniczaków w Miami - jak prezentowała się młoda para?

Fotografia z ceremonii ślubnej, którą w mediach społecznościowych zamieścili popularni nowożeńcy, została wykonana w pięknych okolicznościach przyrody - na tle palm, oceanu i pustej, piaszczystej plaży. Para zapozowała w objęciach, obdarowując się czułym pocałunkiem.

Jakub Rzeźniczak zaprezentował się podczas uroczystości w szarym garniturze z lekkiego, przewiewnego materiału i ciemnych mokasynach. Paulina Nowicka włożyła na tę okazję kreację z dopasowanym gorsetem, odkrytymi ramionami, bufiastymi rękawami oraz tiulowym dołem. Dobrała do tego białe buty na platformie na bardzo wysokim obcasie.

- Piękna suknia - docenili w komentarzach fani. To jedne z nielicznych pozytywnych opinii, które pojawiły się na instagramowych profilach nowożeńców. Większość internautów dosadnie skrytykowała Jakuba Rzeźniczaka i jego ukochaną za epatowanie radością zaledwie kilka miesięcy po śmierci syna piłkarza.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN, Instagram

Pozostałe wiadomości