Gwiazdy

Córka Donalda Trumpa wzięła ślub. Kto zaprojektował jej suknię?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
wwd.com, people.com
Tiffany Trump, Michael Boulos

Tiffany Trump wzięła ślub z młodszym o cztery lata dziedzicem wielomiliardowej fortuny, Michaelem Boulosem. Ceremonia odbyła się w prywatnej rezydencji na Florydzie. Panna młoda miała na sobie suknię spod igły cenionego libańskiego projektanta mody.

Córka Donalda Trupa wzięła ślub

W sobotę, 12 listopada br. 29-letnia Tiffany Trump, córka byłego prezydenta USA, stanęła na ślubnym kobiercu ze spadkobiercą wielomiliardowego konglomeratu firm w Nigerii, 25-letnim Michaelem Boulosem. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" na oczach 250 gości. Wystawna uroczystość została zorganizowana w 20-akrowej posiadłości Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Organizacją ceremonii zajął się libański planista ślubów i imprez, Toni Breiss. Marsz weselny rozpoczął się pod zjawiskowym łukiem hortensji w pastelowych kolorach. Panna młoda przystąpiła do niego w spektakularnej sukni ślubnej.

Tiffany Trump wzięła ślub - kto zaprojektował jej suknię?

W jednym z najważniejszych dni w swoim życiu Tiffany Trump postawiła na misternie wykonaną kreację projektu Elie Saaba. Długa błyszcząca suknia z trenem została wzbogacona dodatkami w postaci diamentowych kolczyków i klasycznego welonu. Co ciekawe, uznany libański projektant podjął się także ubrania pana młodego oraz gości weselnych, w tym matki panny młodej, Marli Maples, a także Ivanki Trump.

Starsza córka Donalda Trumpa przyszła na ceremonię w szyfonowej sukni w odcieniach błękitu. Towarzyszyli jej ukochany mąż i trójka dzieci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: wwd.com, people.com

Źródło zdjęcia głównego: Noam Galai/Contributor/Getty Images/Instagram

Pozostałe wiadomości