Michał Wiśniewski i jego córka wzięli udział w wyzwaniu. Przegrany dostaje uderzenie tortillą w policzek

Autor:
NB
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski chętnie dzieli się z fanami życiem prywatnym i publikuje w sieci rodzinne zdjęcia oraz nagrania. Niedawno na TikToku wykonał z córą Fabienne "tortilla challenge", wyzwanie, które polega na biciu się plackami po twarzach.

Michał Wiśniewski bije się z córką po twarzy

Michał Wiśniewski to artysta, który umiejętnie łączy życie na scenie z domowymi obowiązkami. Lider Ich Troje ma bowiem piątkę dzieci, a już niebawem przywita na świecie szóste. Każdej ze swoich pociech poświęca wolny czas i uwagę. Z córką Etiennette dzieli pasję do muzyki, zaś z Fabienne szaleje na TikTiku.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Niedawno ojciec z córką wpadli na pomysł, by spróbować nowego wyzwania, tzw. tortilla challenge. Polega ono na tym, by uczestnicy zabawy napełnili usta wodą, a następnie grali w papier, kamień, nożyce. Osoba, która wygrywa, uderza konkurenta tortillą w twarz.

Michał Wiśniewski podjął wyzwanie na TikTiku

Zabawne nagranie artysta opublikował w aplikacji. Jak się okazało, mocny cios ojca spowodował nieoczekiwaną reakcję córki. Sytuacja ta wywołała śmiech osoby nagrywającej oraz internautów, którzy pozostawili pod filmikiem mnóstwo komentarzy.

- "Uśmiałam się z wami", "To jest piękne, kocha swoje dzieci, bardzo to widać", "Widać, że świetnie się bawiliście, śmiech daje szczęście" - pisali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:NB

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości