Michał Wiśniewski poznał nowego partnera Mandaryny. "Każda moja wypowiedź będzie nie na miejscu"

Michał Wiśniewski na kanapach Dzień Dobry TVN
Michał Wiśniewski poznał nowego partnera Mandaryny
Źródło: Bartosz Krupa/East News
Michał Wiśniewski to artysta, który składał przysięgę małżeńską wielokrotnie. Ze swoimi byłymi partnerkami ma do dziś całkiem udane relacje. Ostatnio gwiazdor wyraził swoje zdanie na temat nowego chłopaka swojej ex-żony – Mandaryny. Co Michał Wiśniewski sądzi o tym związku? Ta odpowiedź może wydać się zaskakująca jak na rozwiedzionych partnerów.

Michał Wiśniewski i Mandaryna. Związek nie przetrwał próby czasu

Michał Wiśniewski był mężem Mandaryny przez 4 lata. Po ich głośnym rozstaniu w 2006 roku wokalista Ich Troje zakochiwał się w kolejnych kobietach, w efekcie czego składał później przysięgę małżeńską jeszcze trzykrotnie. Dziś tworzy szczęśliwy związek ze swoją ukochaną Polą i wszystko wskazuje na to, że "to ta jedyna". Para niedawno potwierdziła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Michał Wiśniewski był zawsze bardzo otwarty wobec mediów jeśli chodzi o prywatne życie, natomiast jego była żona Mandaryna wolała na ten temat milczeć.

Po rozstaniu z liderem Ich Troje Marta spotykała się z tancerzem, później przyszła pora na prawnika. Żaden mężczyzna jednak nie spełniał do końca jej oczekiwań, więc zdecydowała się przestać szukać miłości. Jak to zwykle bywa – uczucie pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie i obecnie znów jest zakochana. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem w social mediach u boku tajemniczego przystojniaka, z którym udała się na greckie wakacje. Kim jest nowy chłopak Mandaryny?

Michał Wiśniewski o nowym partnerze Mandaryny

Okazuje się, że nowego partnera Mandaryny miał już szansę poznać Michał Wiśniewski, który zdradził reporterce Jastrząb Post, co o nim sądzi. Nie jest tajemnicą, że byli małżonkowie utrzymują ze sobą poprawne relacje ze względu na dobro wspólnych dzieci.

- Miałem okazję go poznać. Pojechałem przed wyjazdem Fabki do Stanów i poznałem go. Bardzo sympatyczny człowiek. Nie jedliśmy nic wspólnie przy jednym stole, nie rozmawialiśmy, ale przywitaliśmy się. Bardzo sympatyczny gość – stwierdził Michał.

Muzyk podkreślił, że nowy partner Marty musi mieć "to coś", ponieważ Mandaryna jest dosyć wybredna, jeśli chodzi o randkowanie z mężczyznami. Wiśniewski natomiast jest do niego pozytywnie nastawiony i trzyma kciuki, a ich rodzące się uczucie.

- Myślę, że każda moja wypowiedź będzie nie na miejscu, ponieważ to oni muszą sobie wszystko układać - zaznaczył Wiśniewski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: jastrząbpost.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości