Gwiazdy

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z baby shower. Przyjaciółki zrobiły jej niespodziankę

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Dominika Gwit

Dominika Gwit jest w trzecim trymestrze ciąży. Aktorka niebawem urodzi syna. Z tej okazji najbliższe przyjaciółki zorganizowały tzw. baby shower, czyli imprezę na cześć przyszłej mamy i wyczekiwanego dziecka. - To się nazywa niespodzianka - komentuje uradowana gwiazda.

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z baby shower

Białe i niebieskie balony symbolizujące kolorem płeć dziecka, smakowite wypieki oraz przybory dla niemowląt przewiązane wstążkami i ułożone tak, by swoją formą przypominały tort - te wszystkie dekoracje, przekąski i prezenty znalazły się na kameralnym baby shower Dominiki Gwit.

Zazwyczaj to przyszłe mamy organizują tego typu imprezy i zapraszają na nie najbliższe sercu kobiety. Tym razem role się odwróciły, a sprawy w swoje ręce wzięły przyjaciółki aktorki, które zaplanowały całą uroczystość. Gwiazda ponoć nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń, o czym wspomniała w opublikowanym po baby shower poście na Instagramie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Omg! To się nazywa niespodzianka! Ja w dresie, nic nie wiem, a tu bach - BABY SHOWER! Omg! Mam najlepsze przyjaciółki na świecie - czytamy w emocjonalnym wpisie Gwit, który wzbogaciła kilkoma zdjęciami z imprezy.

Internauci chwalą naturalność Dominiki Gwit

Użytkownicy Instagrama bardzo pozytywnie zareagowali na pełne uroku fotografie z baby shower popularnej aktorki. W komentarzach docenili, że z opublikowanych przez nią zdjęć bije naturalność, którą trudno dostrzec u innych celebrytek spodziewających się dziecka i organizujących podobne imprezy.

- Jakie to ładne, szczere. A nie napuszone baby shower na potrzeby Instagrama z przyjęciem za grube monety.

- I takie powinno być baby shower. Myślę, że na pewno pani baby shower było o niebo lepsze od tych napompowanych przepychem imprez.

- Przynajmniej spontanicznie, fajnie, a nie na pokaz jak u innych celebrytów - piszą internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości