Gwiazdy

Dominika Gwit długo starała się o dziecko. "To nie jest przyjemne ani łatwe"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Dominika Gwit

Dominika Gwit poinformowała, że niebawem na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Aktorka nie kryje ogromnej radości, bowiem od dłuższego czasu wraz z mężem starała się o powiększenie rodziny. W wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl podkreśliła, że trudności z zajściem w ciążę były spowodowane problemami ze zdrowiem.

Dominika Gwit długo starała się o dziecko

Dominika Gwit-Dunaszewska i Wojciech Dunaszewski mają powody do radości. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich długo wyczekiwane maleństwo. Aktorka za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że jest w ciąży i tym samym "od wielu tygodni jej serce wypełnia ogromne szczęście". Szczęście, które do tej pory nie zawsze dopisywało, bowiem małżonkowie mierzyli się z trudnościami związanymi z powiększeniem rodziny. W przypadku Dominiki Gwit przeszkody miały podłoże zdrowotne.

- Bardzo wiele kobiet w dzisiejszych czasach ma problemy z zajściem w ciążę głównie przez choroby. Ja już wspominałam w wywiadach o moich problemach z układem immunologicznym - wyznała w rozmowie z Bereniką Olesińską, dziennikarką dziendobry.tvn.pl.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

W dalszej części wywiadu gwiazda wspomniała, że jej droga do rodzicielstwa była wyboista. Aktorka zasugerowała, że marzyła o potomstwie już od dawna, ale dopiero teraz to marzenie udało się ziścić dzięki odpowiedniej opiece medycznej.

- Jesteśmy małżeństwem od 4 lat, więc można obliczyć, że dość długo staraliśmy się o dziecko. To trwa długo, nie jest przyjemne i nie jest łatwe, bo takim staraniom zazwyczaj towarzyszy dużo emocji. Ale nie można tracić nadziei i trzeba szukać dobrych lekarzy. My jesteśmy pod świetną opieką - zdrowi i szczęśliwi. Na razie chcemy cieszyć się tym, co jest tu i teraz - skomentowała dla dzienodobry.tvn.pl Dominika Gwit.

Dominika Gwit jest w ciąży

O problemach z zajściem w ciążę Dominika Gwit-Dunaszewska wspomniała również w instagramowym poście, w którym poinformowała fanów o swoim stanie błogosławionym. Przy okazji opublikowała fotografię, do której pozuje wraz z mężem. Gwiazda trzyma w dłoni zdjęcia USG.

- Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat - napisała aktorka.

Z gratulacjami pośpieszyli znajomi szczęśliwych rodziców, między innymi: Michał Piróg, Ada Fijał, Rafał Maserak, Olga Frycz, Ewa Minge, Anna Lewandowska czy Klaudia Halejcio. My również do nich dołączamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości