Gwiazdy

Uczestniczka programu "Big Brother" straciła kolejną ciążę. "Raz za razem. Kiedy to się skończy?"  

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Źródło:
radiozet.pl
Big Brother logo

Aisleyne Horgan Wallace - brytyjska celebrytka, która popularność zdobyła dzięki programowi "Big Brother" straciła piątą ciążę. Smutną wiadomością podzieliła się w mediach społecznościowych. Co było przyczyną poronienia?

Aisleyne Horgan Wallace poroniła

Aisleyne Horgan Wallace znana jest widzom w Wielkiej Brytanii z programu rozrywkowego "Big Brother", w którym wystąpiła w 2006 roku. Piękna i spełniona zawodowo kobieta, zmaga się wraz z mężem z ogromną osobistą tragedią, o której napisała w mediach społecznościowych. - W ten weekend straciliśmy nasze dziecko. Jesteśmy załamani. Jestem całkowicie rozdarta. Raz za razem. Kiedy to się skończy? - czytamy w jej wpisie.

Pomimo starań lekarze nie byli w stanie nic zrobić, by ocalić płód.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Para od dawna stara się o potomka. Trzy ciąże Aisleyne poroniła, a czwarta zakończyła się przyjściem na świat martwego dziecka. Prawdopodobną przyczyną tych tragedii jest konflikt serologiczny małżonków.

- Wszyscy wiedzą, że już przez to przechodziłam. Ale nigdy nie byłam tak podekscytowana, szczęśliwa i gotowa na dziecko, jak tym razem. I on też. Za każdym razem boli, ale tym razem jeszcze bardziej. Czy to w porządku? - rozpacza kobieta.

Mężczyźni też cierpią po stracie ciąży - gwiazda zwraca uwagę na ważny problem

Gwiazda programu Big Brother zwróciła także uwagę na to, że także niedoszli ojcowie bardzo przeżywają poronienie. Tak też jest z jej mężem. - Gdy matka traci dziecko, wszyscy gromadzimy się wokół niej, a czasami ojciec zwyczajnie gubi się w tym chaosie - napisała w mediach społecznościowych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło: radiozet.pl

Pozostałe wiadomości