Sharon Stone szczerze o poronieniach. "Straciłam dziewięcioro dzieci"

Sharon Stone
Sharon Stone o poronieniach
Źródło: Andreas Rentz/amfAR / Contributor / Getty Images
Sharon Stone jest mamą trójki adoptowanych pociech. Gwiazda nie doczekała się biologicznych dzieci. W najnowszym poście na Instagramie 64-letnia aktorka zdecydowała się na szczere wyznanie. Okazuje się, że aż dziewięciokrotnie straciła ciąże. Co było przyczyną?

Sharon Stone o poronieniach

Sharon Stone to amerykańska aktorka znana ze swojej kultowej roli w filmie "Nagi Instynkt". Prywatnie artystka jest mamą trójki adoptowanych dzieci - Rona Josepha Bronsteina, Quinna i Lairda. Gwiazda nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa z Michaelem Greenburgiem i Philem Bronsteinem.

Trudne historie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Poruszająca historia afgańskiej rodziny
Poruszająca historia afgańskiej rodziny
Historia polskiej mafii
Historia polskiej mafii

Aktorka zdecydowała się na adopcję, ponieważ w jej przypadku próby zajścia w ciążę kończyły się poronieniem. Artystka postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami po zapoznaniu się z wywiadem tancerki Pety Murgatroyd, która poruszyła ten temat w wywiadzie dla magazynu "People". Latynoska przyznała, że nie udało jej się donosić ciąży.

Sharon Stone ujawniła liczbę poronień

- My, jako kobiety, nie mamy przestrzeni, w której mogłybyśmy porozmawiać o głębi swojej straty. W wyniku poronienia straciłam dziewięcioro dzieci. To nie jest drobnostka, ani z fizycznego, ani psychicznego punktu widzenia - skomentowała Sharon.

Gwiazda podkreśliła, że wiele kobiet, które znalazły się w tej sytuacji, często mierzą się z nią w samotności. - Czujemy jednak, że jest to coś, co musimy znosić potajemnie, mierząc się z poczuciem porażki, zamiast otrzymać tak potrzebne współczucie, empatię oraz ukojenie, których tak bardzo potrzebujemy - dodała.

Przyczyną poronień aktorki była endometrioza, czyli choroba ginekologiczna charakteryzującą się obecnością komórek błony śluzowej trzonu macicy poza jamą macicy. O tym fakcie aktorka poinformowała rok temu w wywiadzie dla stacji BBC.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Andreas Rentz/amfAR / Contributor / Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości