Gwiazdy

Sara James w nowej odsłonie wielkiego hitu. "Piosenka jest magiczna po prostu"

Gwiazdy

Sara James - niezwykły talent z Polski
Sara James - niezwykły talent z PolskiDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Sara James spełnia swoje marzenia i robi karierę w świecie muzyki. To bez wątpienia niezwykły czas w jej życiu. 14-letnia wokalistka opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje o najnowszej piosence "Magia jest w nas". Skąd czerpała inspiracje do stworzenia wyjątkowej aranżacji tego znanego utworu? Kiedy ukaże się jej płyta?

Sara James - nowa piosenka

Sara James jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Ma dopiero 14-lat, a już może się pochwalić wieloma muzycznymi sukcesami. Teraz gwiazda zachwyca swoich fanów w nowym utworze "Magia jest w nas".

- To jest hit z lat 90. Był śpiewany przez masę różnych artystów, w tym Kasię Kowalską, przecudowną. Chciałam zrobić ten numer po swojemu, w swojej wersji. Mam nadzieję, że tak wyszło. Znałam go, kiedy byłam młodsza. Piosenka pokazuje tę magię, pokazuje te relacje międzyludzkie, między mną a przyjaciółmi, rodzicami. Jednoczy trochę Polaków, co widać. Ta piosenka wydaje mi się, że dobrze to opisuje, te sytuacje, które się wydarzyły. Jest taka magiczna po prostu - powiedziała Sara James.

Wokalistka prężnie rozwija karierę, a każdym sukcesem może cieszyć się z bliskimi. Dostaje od nich wielkie wsparcie.

- Mam naprawdę cudownych ludzi wokół siebie i przyjaciół, którzy się nie zmieniają w ogóle. I rodziców przecudownych, i cudownych fanów, którzy są zawsze ze mną. To jest piękne - podkreśliła młodziutka gwiazda.

Sara James o muzyce

14-latka w Dzień Dobry Wakacje uchyliła rąbka tajemnicy na temat muzycznych planów. - Będzie płyta na jesień. Tak się szykujemy - wyznała.

Sara opowiedziała też, czego słucha i kto ją inspiruje. - Ostatnio bardzo zaczęłam słuchać Rosalii, to jest takie moje odkrycie cudowne. Hiszpańska muza bardzo w moim serduchu gra. I afro, trochę new soul, jazz. Dużo tego jest - przyznała.

James dała popis swoich umiejętności na naszej scenie. - Dzisiaj zaśpiewam piosenkę na 50-lecie Coca-Coli - dodała wokalistka. Jej wykon uświetnił zakończenie programu.

Sara James w utworze "Magia jest w nas"
Sara James w utworze "Magia jest w nas"Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: krakfoto.com

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości