Sharon Stone

    Sharon Stone

    Jutro na ekrany kin wchodzi film "Casanova po przejściach" wyreżyserowany przez Johna Turturro i według jego scenariusza. W filmie zagrali: Woody Allen, Sharon Stone i Vanessa Paradis, Sofia Vergara i John Turturro. Czy trudno reżyseruje się innego reżysera? Jak układała się współpraca Woody Allena i Vanessy Paradis? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Johnem Turturro.

    Sharon Stone, podczas pobytu w Polsce, wybrała się na zakupy do kilku polskich projektantów. Alicja Bachleda-Curuś opowiada pierwszy raz o związku z Colinem Farrellem,a Rafał Markowski, brat lidera Perfectu został biskupem warszawskim. O gwiazdach rozmawiamy z Agnieszką Jastrzębską.

    "Gdyby każdy mógł zająć się pomaganiem innym to szybko rozwiązalibyśmy najważniejsze problemy, z którymi teraz zmaga się świat". "Ja nie chcę, by AIDS za 20 lat istniało!". Dziennikarz Dzień Dobry TVN Bartosz Węglarczyk rozmawiał z aktywistką i aktorką Sharon Stone. Dlaczego zaangażowała się w pomoc osobom z HIV i chorym ma AIDS?