Gwiazdy

Paulina Chapko urodziła dziecko. Gwiazda "Na Wspólnej" ujawniła płeć maleństwa

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Paulina Chapko

Paulina Chapko została mamą. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" pokazała pierwszą fotografię z maluszkiem i przy okazji ujawniła płeć dziecka. Pod zdjęciem posypały się gratulacje od wielu gwiazd. - Ojejku, ale słodziaczek - pisali internauci.

Paulina Chapko urodziła dziecko

10 lipca 2022 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Pauliny Chapko. Aktorka, którą widzowie "Na Wspólnej" znają z roli Elżbiety, po kilku dniach od porodu opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie z maluszkiem. Co prawda nie widać na nim twarzy noworodka, tylko samą rączkę, ale mimo to uroczy kadr skradł serca internautów. - Ojejku, ale słodziaczek - czytamy w komentarzach.

Na kilka słów zdobyła się również świeżo upieczona mama, która wyznała, że urodziła chłopca. - Witaj na świecie, Synku - oznajmiła po polsku. - Miłości mojego życia - dodała w języku hiszpańskim.

Przypomnijmy, że aktorka związana jest z ekwadorskim piłkarzem Joelem Valencią, który aktualnie gra w barwach jednego z hiszpańskich klubów sportowych.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Pod postem udostępnionym przez Paulinę Chapko pojawiło się wiele gratulacji. Życzenia złożyli między innymi Katarzyna Dąbrowska, Monika Mazur czy Ewa Gawryluk.

- To miłe, że nazwałaś go Jakub - zażartował grający w "Na Wspólnej" Kuba Wesołowski, sugerując nadane chłopcu imię. Młoda mama nie potwierdziła jednak przypuszczeń kolegi z planu.

- Ogromne gratulacje. Wiedziałam że synuś, bo mama pięknie wyglądała. (...) To ten moment, kiedy kończy się romantyczność, a zaczyna teksańska masakra - pisali fani.

Paulina Chapko urodziła syna. Jak przygotowywała się do macierzyństwa?

O ciąży aktorka poinformowała, gdy była już w jej ostatnich miesiącach. Wcześniej Paulina Chapko nie dzieliła się tą radosną nowiną z opinią publiczną. Na kilka chwil przed porodem zdobyła się jednak na większą aktywność w sieci i w jednym z postów na Instagramie wspomniała, jak mijają jej dni odliczane do narodzin dziecka.

- Słodkie oczekiwanie. Nie mogę powiedzieć, że jestem już całkowicie gotowa (jeśli w ogóle można się przygotować do bycia mamą), ale powoli wkraczam na ostatnią prostą. Ciekawe, czy wszystkie przyszłe mamy w ostatnich tygodniach mają ochotę przemeblować całe mieszkanie, wysprzątać wszystkie szuflady, umyć okna i wyprać absolutnie wszystko, co się da - zastanawiała się gwiazda "Na Wspólnej".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Michał Wargin/ East News

Pozostałe wiadomości