Gwiazdy

Ola i Michał Żebrowscy przygotowani na poród w podróży. Co zawiera "zestaw taty-położnika"?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Aleksandra i Michał Żebrowscy

Aleksandra Żebrowska lada moment urodzi córkę. Mimo zaawansowanej ciąży żona aktora nie rezygnuje z dalszych podróży po Polsce. Przez ostatnie dni wypoczywała z rodziną w górach. Na powrót do stolicy przygotowała specjalny zestaw porodowy, gdyby maluch zechciał przyjść na świat akurat na trasie Tatry-Warszawa. Zdjęcie Michała Żebrowskiego szykującego się na tę okoliczność rozbawiło internautów.

Aleksandra Żebrowska podróżuje w 9. miesiącu ciąży

Aleksandra Żebrowska nie zwalnia tempa. Żona aktora na dniach urodzi czwarte dziecko, ale fakt ten nie powstrzymał jej przed długą, wakacyjną podróżą. Celebrytka wybrała się wraz z mężem i starszymi pociechami w góry, a rodzinny pobyt w Tatrach relacjonowała na Instagramie.

Powrót z południa Polski do stolicy wiąże się ze spędzeniem kilku godzin w trasie. Ciężarna przygotowała się więc na nagły poród "w terenie albo w PKP". Żebrowscy zaopatrzyli się w specjalny zestaw, w którym nie zabrakło między innymi czapeczki dla maluszka czy linijki do pomiaru ciała dziecka.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

W poście na Instagramie żona aktora zasugerowała, że w zakupionym pakiecie można znaleźć też bardziej zaawansowane medycznie sprzęty. - Tymi klipsami łapiesz pępowinę w dwóch miejscach i przecinasz na środku. Trasa Tatry - Warszawa w dziewiątym miesiącu ciąży. Pełna gotowość - napisała.

Przy okazji opublikowała zdjęcie, na którym widać wspomniany zestaw oraz Michała Żebrowskiego z nietęgą miną. Aktor w zabawny sposób wyraził zakłopotanie myślą o ewentualnym odbieraniu nagłego porodu żony.

Michał Żebrowski przygotował się na poród żony. Ma specjalny zestaw

Aleksandra i Michał Żebrowscy słyną z dużego dystansu do siebie i poczucia humoru, którego przejawy widać między innymi w mediach społecznościowych. Fotografia aktora z zestawem do przyjmowania porodu szybko więc zyskała sympatię odbiorców. Internauci nie powstrzymali się od żartów. Jednocześnie docenili gwiazdora za zaangażowanie w przygotowania do narodzin dziecka.

- Pani Olu, jakby tak w PKP, to może by były darmowe bilety. Dzisiaj to prezent na wagę złota.

- Zręczny i podręczny pakiet taty-położnika. (...) Nigdy nie wiesz, co po drodze. (...) Imponujące przygotowanie.

- 9 miesięcy temu jakoś wiedział, co robić - dowcipkowali w komentarzach pod zdjęciem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości