Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska będzie miała kolejnego wnuka. Kiedy dziecko przyjdzie na świat?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Życie na Gorąco
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Rodzina Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej niebawem się powiększy. Najstarsza córka aktorki, Julia Królikowska, spodziewa się pierwszego dziecka. Jak przyszła mama poradzi sobie z połączeniem obowiązków rodzicielskich z zawodowymi? Pomoc w wychowywaniu malucha miała zaoferować szczęśliwa babcia.

Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej jest w ciąży

Julia Królikowska to najstarsza córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. 23-latka we wrześniu 2021 roku poślubiła 11 lat starszego Jakuba Piotra Nowaka. Para teraz spodziewa się dziecka, które ma przyjść na świat już za kilka miesięcy, jesienią 2022 roku.

Przyszła mama wciąż jest aktywna zawodowo. Pierwszy raz na ekranie pojawiła się, gdy miała zaledwie kilka tygodni i od tamtego momentu kontynuuje przygodę z aktorstwem, która trwa już ponad dwie dekady.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Julia jednocześnie pogłębia wiedzę medyczną, bowiem w przyszłości chciałaby zostać lekarzem. Jest studentką Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jak podaje tygodnik "Życie na Gorąco", w pogodzeniu edukacji, pracy oraz rodzicielstwa z pewnością pomoże jej doświadczona w wychowywaniu dzieci mama. Małgorzata Ostrowska-Królikowska urodziła bowiem pięcioro dzieci: Antoniego (1989), Jana (1992), Julię (1999), Marcelinę (2002) i Ksawerego (2007).

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w roli babci

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spełnia się dotychczas jako babcia dwóch chłopców - trzyletniego Józefa i kilkumiesięcznego Vincenta. Pierwszy z wnuków jest synem Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz, a drugi przyszedł na świat w medialnym związku Antoniego Królikowskiego oraz Joanny Opozdy.

Kilka lat temu, po narodzinach małego Józefa, aktorka przyznała, że już od dłuższego czasu pragnęła zostać babcią. Gdy jej marzenie się ziściło, czuła ogromną radość, o czym wspomniała wówczas w wywiadzie dla "Faktu".

- Świetnie odnalazłam się w roli babci. Zawsze, kiedy koleżanki mówiły, że zostają babciami, to czułam nutkę zazdrości. Kiedy wnuk pojawił się na świecie, poczułam szczęście i spokój - czytamy na łamach dziennika.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Życie na Gorąco

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości