Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wyjątkowe zdjęcie: "Po raz pierwszy się zakochałam"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Mateusz Grochocki/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to aktorka z wieloletnim stażem, a prywatnie mama pięciorga. Prężnie prowadzi media społecznościowe, gdzie pokazuje swoje codziennie życie - czasami zaskakuje fanów fotografiami sprzed lat. Tak było i tym razem. Małgosia pochwaliła się zdjęciem sprzed 37 lat.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z ważnym przekazem

Aktorka prężnie prowadzi swoje media społecznosciowe, na których często pokazuje zdjęcia swoje i swoich najbliższych. Niedawno pochwaliła się czarno-białym zdjęciem, które okrasiła ważnym przekazem. Wyznała również, że fotografia została zrobiona, kiedy miała 20 lat i pierwszy raz była zakochana. Skupiła się również na tłumaczeniu różnicy między zakochaniem a pokochaniem.

Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość zgotują bogowie… Miałam wtedy 20 lat i po raz pierwszy się zakochałam. Nie traktujmy na równi zakochania się w kimś i pokochania kogoś… Zakochanie to odurzenie, a pokochanie to kwestia wyboru. ZAkochanie. POkochanie.

Fani od razu pospieszyli z komentarzami. Zdjęcie sprzed lat bardzo im się spodobało - ich zdaniem Małgosia nic się nie zmieniła i wciąż ma ten sam, piękny uśmiech. "Nic się Pani nie zmieniła, ten sam uśmiech i te same spojrzenie", "Dżaga", "Piękność" - czytamy w komentarzach.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

W hasztagach pod opisem wspomina również swojego zmarłego męża, Pawła Królikowskiego. Czyżby to właśnie w nim zakochała się, kiedy miała dwadzieścia lat? Razem mieli pięcioro dzieci i tworzyli wspaniałą rodzinę, niestety aktor przegrał z chorobą i odszedł 27 lutego 2020 roku.

Małgorzata Królikowska-Ostrowska i Paweł Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski przeżyli razem ponad 30 lat. Ich wielką miłość przerwała choroba. U aktora wykryto guza mózgu. Niestety mimo wysiłków lekarzy, artysty nie udało się uratować. Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku. Miał zaledwie 58 lat.

Aktorka na swoich mediach społecznośiowych często wraca pamięcią do wspólnych chwil spędzonych z mężem. Wraz z rodziną organizuje również festiwal w Kudowie-Zdroju, którego pomysłodawcą był właśnie Paweł Królikowski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości