Paweł Królikowski

  Paweł Królikowski

  Dwa lata temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska została babcią. Z okazji rocznicy urodzin wnuka, aktorka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z małym Józkiem, które opatrzyła podpisem: "Za każdym razem, gdy na świat przychodzi dziecko, świat jest tworzony od nowa". W komentarzach pojawiło się wiele życzeń i gratulacji, fani doszukali się nawet podobieństwa do zmarłego dziadka, aktora Pawła Królikowskiego. 

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli parą przez przeszło 30 lat. Przeżyli razem wiele pięknych, ale i trudnych chwil - w 2015 r. aktorowi usunięto tętniaka mózgu. Ciężką walkę z chorobą neurologiczną przegrał rok temu, gdy para obchodziłaby 32. rocznicę ślubu. Czas nie zatarł wspólnych wspomnień - Małgorzata podzieliła się w mediach społecznościowych wzruszającą migawką z przeszłości i rodzinnymi zdjęciami.

  Czego słuchają polscy muzycy? Czy doceniają się nawzajem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Reni Jusis, Annę Dąbrowską, Pawła Królikowskiego, Bovską, Igora Herbuta, Tomasza Organka i Adama Staszewskiego. Czy słuchają polskiej muzyki?

  Paweł Królikowski dołączył do obsady Drugiej szansy. Gra w serialu brata swojego brata - Rafała Królikowskiego. Czy to pierwsza produkcja, w której zagrali razem? Czy ta rola była dużym wyzwaniem? Jak bardzo bracia są ze sobą związani w życiu prywatnym? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Już wkrótce premiera ósmej odsłony kalendarza Dżentelmeni i (piąta) płyty "Muzyka z serca". Tym razem panowie, w szczytnym celu, wystąpią w towarzystwie wyjątkowych kobiet. O pracy przy charytatywnym projekcie rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Antonim i Pawłem Królikowskimi.

  ... Lasów Państwowych. Omenaa Mensah spotała się z aktorem... w lesie, by porozmawiać o tym, jak to się stało, że został ambasadorem i, jak powinno się spędzać wolny czas w lesie. Dlaczego lepiej biegać po lesie niż po miejskich drogach?