Małgorzata Ostrowska

  Małgorzata Ostrowska

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje wystąpiła Małgorzata Ostrowska z piosenką "Meluzyna". Jak Wam się podoba takie akustyczne wykonanie?

  Na naszych kanapach gościliśmy Dominika Ostrowskiego i Małgorzatę Ostrowską. Czy mama wyobrażała sobie, że "...malutki Dominiczek będzie kiedyś na gitarze szalał"? Opowiedzieli nam o rock'n'rollowym życiu i rodzinnym biznesie. Jak dogadują się w domu, a jak we wspólnej pracy?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Małgorzata Ostrowska. Zaśpiewała jeden ze swoich wielkich przebojów Taniec pingwina na szkle. Było to jednak nietypowe wykonanie. Artystce towarzyszył kwartet smyczkowy.

  Gość Dzień Dobry TVN Andrzej Korzyński skomponował muzykę do bardzo wielu filmów polskich i zagranicznych, w tym m.in. do Człowieka z marmuru, Nie ma mocnych i Akademii Pana Kleksa. Komponował również dla takich polskich sław, jak: Maryla Rodowicz, Zdzisława Sośnicka i Czesław Niemen. On też wymyślił Franka Kimono. Ile miał lat, kiedy skomponował pierwszy utwór? Kto musiał go pilnować, by ten ćwiczył gamy do szkoły muzycznej? Co w pewnym momencie zniszczyło jego ego? Z kim najbardziej lubi pracować? Do studia zaprosiliśmy również wokalistkę Małgorzatę Ostrowską, która swego czasu śpiewała przeboje Andrzeja Korzyńskiego.

  Od premiery filmu „Podróże Pana Kleksa” minęło już 30 lat. Jednak film się nie starzeje! Nie starzeje się również utwór Małgorzaty Ostrowskiej „Meluzyna”. W nowej odsłonie, po 30 latach od premiery filmu, na naszej scenie Małgorzata Ostrowska!

  "Królową życia może zostać każda z nas" - napisała w swojej nowej książce Katarzyna Miller. Królowa to ta, która przekuwa niepowodzenia w sukcesy, żyje dla siebie, lubi siebie i jest dumna ze swojego życia. Czy na każdym etapie życia można zostać królową? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: kreatorkę stylu Magdę Gessler, piosenkarkę Małgorzatę Ostrowską, aktorkę Katarzynę Walter oraz psycholog Katarzynę Miller.

  Jakimi kryteriami kierują się gwiazdy wybierając samochód ? Czy najbardziej liczy się kolor, klimatyzacja, podgrzewane fotele czy może duże osiągi? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Aleksandrę Kwaśniewską, Halinę Mlynkovą oraz Małgorzatę Ostrowską.

  Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN na zakończenie programu wystąpiła Małgorzata Ostrowska z utworem "Szpilki. Taką mnie chcesz". Jak Wam się podoba ta piosenka?