Gwiazdy

Joanna Opozda o włosach po ciąży: "Słyszałam, że wypadają, ale nie wiedziałam, że w ten sposób"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Joanna Opozda

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z małym Vincentem. Uroczy obrazek ze wspólnego wyjścia niesie się po sieci, wzbudzając zachwyt fanów. Przy okazji aktorka żartobliwie odniosła się do wypadania włosów po ciąży. O co naprawdę chodzi?

Joanna Opozda o wypadaniu włosów

22 lutego 2022 roku Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostali rodzicami uroczego chłopca, który otrzymał imię Vincent. Aktorka od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia swojego synka. Teraz podzieliła się uroczym kadrem z maluchem, który ciągnie ją za włosy. - Macierzyństwo. Słyszałam, że włosy wypadają po ciąży, ale nie wiedziałam że w ten sposób - napisała żartobliwie pod fotografią.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Wpis rozbawił fanów i znajomych aktorki. Wiele ze śledzących jej konto mam przyznało, że musiały mierzyć się z tym samym, co ona. - "Hahaha skąd ja to znam. Miałam dokładnie to samo 10 lat temu", "Też to przerabiamy", "Oj znajomy temat 'uchwyt strongmena'", "Poczekaj aż zacznie gryz Cię z miłości", "W ten sposób uszkodzeniu ulegają też łańcuszki i inne tego typu rzeczy" - czytamy we wpisach.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski - związek

Związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego od samego początku nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali - nie brakuje w nim zaskakujących zwrotów akcji: po serii gorących, pełnych płomiennych wyznań publikacji para poinformowała o rozstaniu, następnie znów zaczęła się spotykać. Poszła nawet o krok dalej, bo się zaręczyła. 7 sierpnia 2021 roku młodzi aktorzy powiedzieli sobie "tak". Niestety ich związek został niedawno wystawiony na poważną próbę, jednak popularna para unika komentowania prasowych doniesień na temat ich małżeństwa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości