Gwiazdy

Maja Hyży urodziła. Pokazała zdjęcie z dzieckiem. "Mam się wspaniale"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Maja Hyży

Maja Hyży pochwaliła się wspaniałą nowiną. Po raz czwarty została mamą i pokazała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z noworodkiem. Wokalistka wróciła już ze szpitala do domu. Fani składają jej gratulacje.

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży w wielu wywiadach podkreślała, że jej marzeniem jest założenie dużej rodziny. Wokalistka realizuje swój cel i spełnia się w roli mamy. Pół roku temu poinformowała w mediach o kolejnej ciąży. Wraz ze swoim obecnym partnerem, Konradem Kozakiem, nie mogli się doczekać chwili, kiedy znów zostaną rodzicami.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Gwiazda ma czwórkę dzieci. Dwóch synów - bliźniaków ze związku ze znanym wokalistą. Z kolei z Kozakiem ma dwuletnią córkę Antosię. Teraz na świat przyszła ich kolejna pociecha - Zosia. Maja wróciła już z noworodkiem do domu.

Maja Hyży na zdjęciu z córką

Hyży pochwaliła się w mediach społecznościowych pierwszym zdjęciem z maleńką córką. Czule tuli ją w ramionach i wpatruje się w jej buzię. - Cześć jestem Zosia i mam się wspaniale. #babygirl #homesweethome - napisała dumna mama pod zdjęciem.

Fani składają wokalistce gratulacje. "Życzymy dużo siły", "Trzymajcie się. Wszystkiego dobrego", "Wspaniała wiadomość! Gratulujemy serdecznie. Zdrówka i radości z każdej chwili", "O rany, to już?", "Witaj, Zosiu", "Piękne dziewczynki" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości