Gwiazdy

Ewa Farna na uroczym zdjęciu z córeczką. Fani pod wrażeniem

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Ewa Farna

Ewa Farna wypoczywa na łonie natury z kilkumiesięczną córeczką. Wokalistka uchwyciła moment, w którym tuli małą Ellę i podzieliła się tym uroczym kadrem na Instagramie. Przy okazji wyznała, że ograniczenie aktywności w mediach społecznościowych jest celowym zabiegiem, dzięki któremu ma czas na życie rodzinne.

Ewa Farna na zdjęciu z córką

Ewa Farna została mamą w 2019 roku, kiedy na świat przyszedł jej syn Artur. Trzy lata później wokalistka urodziła córkę, której nadała oryginalne imię Ella. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach - niedawno skończyła już cztery miesiące.

Internauci nie mieli jeszcze okazji, by ujrzeć malucha w całej okazałości. Ewa Farna chroni wizerunki obojga dzieci, a każde udostępniane z nimi zdjęcie jest odpowiednio wykadrowane tak, by nie pokazać ich twarzy. Piosenkarka stroni od tego, by opowiadać o swoim życiu prywatnym w mediach i relacjonować je szczegółowo na Instagramie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Ewa Farna dba o to, by na jej profilu pojawiały się głównie treści związane z aktywnością zawodową i kadry z koncertów. Widok rodzinnych ujęć jest na jej koncie rzadkością, dlatego jakiekolwiek odstępstwo od tej normy wzbudza spore zainteresowanie. Tak stało się i tym razem.

Gwiazda opublikowała uroczą fotografię wykonaną na tle gór. Młoda mama trzyma na rękach odwróconą tyłem do obiektywu malutką Ellę. Widać, że dziewczynka może już pochwalić się niezwykle bujną, ciemną czuprynką.

Ewa Farna ograniczyła aktywność w mediach

Ewa Farna docenia chwile spędzone w gronie najbliższych. W najnowszym poście na Instagramie daje do zrozumienia, że ograniczyła swoją aktywność w sieci po to, by korzystać z wolnego czasu i nacieszyć się dziećmi.

- Jestem tutaj w "souszalach" może teraz trochę mniej obecna, ale jestem dokładnie tam, gdzie mam być - napisała zarówno w języku polskim, jak i czeskim.

Wokalistka spotkała się z ogromnym zrozumieniem wspierających ją fanów. - Pięknie obie wyglądacie. Souszale poczekają, są ważniejsze sprawy. (...) Wszystko ma swój czas.

- Jesteś tam, gdzie są te najcenniejsze widoki: rodzina. "Souszale" nie zając, nie uciekną. (...) Wszystko godzisz i to jest piękne. Ciesz się każdą chwilą - czytamy w komentarzach internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości