Gwiazdy

Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewają się dziecka. Aktorka jest w czwartej ciąży

Gwiazdy

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
wprost
Black Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds uchodzą to jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w Hollywood. Aktorka właśnie ogłosiła, że ich rodzina niedługo się powiększy. Na dowód przestała ukrywać ciążowy brzuch.

Blake Lively w czwartej ciąży

Blake Lively i Ryan Reynolds to para znana i lubiana, ale na co dzień chroniąca prywatność. Aktorka nie mówi zbyt wiele o swoim macierzyństwie, dzieci pokazała tylko kilka razy i z reguły nie pozwala na ich fotografowanie. 15 września Lively wzięła udział w imprezie Forbes Power Women i właśnie tam zdradziła, że jest w czwartej ciąży. Nie dało się zresztą tego już ukryć.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Związek Blake Lively i Ryana Reynoldsa

Blake Lively i Ryan Reynolds uchodzą za bardzo dobraną parę - są razem od 10 lat. Nie wstydzą się pokazywać w mediach społecznościowych, jak bardzo są zgrani. O sobie nawzajem i swoim związku często mówią i piszą z dużym poczuciem humoru, co zyskało wielu fanów. Wspólnie wychowują trzy córki: siedmioletnią James, pięcioletnią Inez i dwuletnią Betty. Między nimi jest 10 lat różnicy, Blake ma 35 lat, Ryan 45.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: wprost

Źródło zdjęcia głównego: Gotham/Getty Images

Pozostałe wiadomości